מבצע!

מגשר SM דופלקס LC-LC אורך 1.5מ

כבל אופטי SINGLE MODE DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות.
סיב אופטי 9/125µm מסוג G652D. עובי הכבל 2*4 מ”מ.
מעטפת PVC בצבע צהוב.

עד 12 תשלומים ללא ריבית בכרטיס אשראי
שתפו את המוצר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print

45.00 40.00

מגשר אופטי סינגל מוד דופלקס LC-LC באורך 05 מטר This item: מגשר SM דופלקס LC-LC אורך 1.5מ
45.00 40.00
45.00 40.00
FTP-0007 0 15
1 × מגשר מסוכך מוצלב CAT5e באורך 3 מטר אפור
11.00 8.50
FTP-0007 0 15
1 × מגשר מסוכך מוצלב CAT5e באורך 2 מטר אפור
9.00 6.50
1 × תוף כבל CAT-7 באורך של 300 מטר
599.00 499.00
FTP-0007 0 15
1 × מגשר מסוכך CAT5e באורך 0.2 מטר אפור
6.00 5.00
FTP-0007 0 15
1 × מגשר מסוכך CAT5e באורך 15 מטר אפור
30.00 26.00

תיאור

CLASS A FIBER
CARRIER CLASS PATCH CORD
INSERTION LOSS ≤ 0.2dB
RETURN LOSS ≥ 50dB
INTERCHANGEABILITY ≤ 0.2dB
REPEATABILITY ≤ 0.2dB

מוצרים שנצפו לאחרונה