מבצע!

מגשר SM דופלקס LC-LC אורך 1מ

כבל אופטי SINGLE MODE DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות.
סיב אופטי 9/125µm מסוג G652D. עובי הכבל 2*4 מ”מ.
מעטפת PVC בצבע צהוב.

עד 12 תשלומים ללא ריבית בכרטיס אשראי
שתפו את המוצר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print

44.00 39.00

מגשר אופטי סינגל מוד דופלקס LC-LC באורך 05 מטר This item: מגשר SM דופלקס LC-LC אורך 1מ
44.00 39.00
44.00 39.00
FTP-0007 0 15
1 × מגשר מסוכך CAT5e באורך 1.5 מטר אפור
8.50 6.50
1 × תוף כבל CAT-7 באורך של 300 מטר
599.00 499.00
FTP-0007 0 15
1 × מגשר מסוכך CAT5e באורך 0.15 מטר אפור
7.50 6.50
FTP-0007 0 15
1 × מגשר מסוכך CAT5e באורך 7.5 מטר אפור
19.00 17.00
FTP-0007 0 15
1 × מגשר מסוכך CAT5e באורך 40 מטר אפור
77.00 73.00

תיאור

CLASS A FIBER
CARRIER CLASS PATCH CORD
INSERTION LOSS ≤ 0.2dB
RETURN LOSS ≥ 50dB
INTERCHANGEABILITY ≤ 0.2dB
REPEATABILITY ≤ 0.2dB

מוצרים שנצפו לאחרונה