13 טיפים לשיפור קליטה סלולרית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אחת החוויות הכי מתסכלות היא שיש אות סלולרי חלש בבית. זה יכול לגרום לשיחות שנפלו, לאיכות שיחה ירודה ולמהירויות אינטרנט איטיות. למרבה המזל, ישנן מספר דרכים לשפר את הקליטה הסלולרית בבית.

1. קרב את הטלפון שלך לחלון

ככל שאתה רחוק יותר מחלון, האות הסלולרי שלך יהיה חלש יותר. אם אתה חווה אות חלש בחדר מסוים, נסה להעביר את הטלפון שלך קרוב יותר לחלון. זה יעזור לשפר את עוצמת האות.

2. השתמש במגבר אותות

מגבר אותות הוא מכשיר שמגביר את האות הסלולרי שלך. זה עובד על ידי לכידת האות מבחוץ והגברה שלו בתוך הבית שלך. מגבירי אותות זמינים לרכישה מקוונת או בחנות האלקטרוניקה המקומית.

3. התקן Femtocell

Femtocell הוא מכשיר הפועל כמגדל מיני סלולרי בתוך הבית שלך. הוא מתחבר לאינטרנט שלך ומספק אות סלולרי חזק בכל הבית שלך. Femtocells זמינים דרך ספק הסלולר שלך.

4. עבור לשיחות Wi-Fi

לרוב הסמארטפונים יש תכונת שיחות Wi-Fi המאפשרת לך לבצע ולקבל שיחות דרך רשת ה-Wi-Fi שלך. זו יכולה להיות אפשרות מצוינת אם יש לך אות סלולרי חלש בבית. כדי להשתמש בשיחות Wi-Fi, תצטרך להגדיר רשת Wi-Fi בבית.

5. השאר את הטלפון שלך טעון

סוללה חלשה עלולה לגרום לטלפון שלך לאבד את האות הסלולרי שלו. הקפד להשאיר את הטלפון שלך טעון כדי להבטיח שיש לך אות חזק בכל עת.

6. נקה חסימות

חסימות כגון עצים, בניינים וגבעות עלולות להחליש את האות הסלולרי שלך. במידת האפשר, נסה לנקות את כל החסמים שעלולים לחסום את האות.

7. השתמש במנשא אחר

אם ניסית את כל האפשרויות לעיל ועדיין יש לך אות חלש, ייתכן שהגיע הזמן לעבור לספק אחר. לחלק מהספקים יש כיסוי טוב יותר מאחרים באזורים מסוימים, כך שתמיד כדאי לבדוק את האפשרויות.

שיפור הקליטה הסלולרית  בבית חשוב לשמירה על קשר עם חברים, משפחה ועבודה. נסה את העצות האלה כדי להגביר את האות שלך וליהנות מחיבור חזק יותר.

8. שיפור קליטה סלולרית במרתף

אם יש לך מרתף, אולי שמת לב שהאות הסלולרי שלך חלש מהרגיל. הסיבה לכך היא שקירות המרתף שלך חוסמים את האות מהמגדל הסלולרי שלך. כדי לפתור בעיה זו, אתה יכול להתקין מגבר אותות שתוכנן במיוחד עבור מרתפים. המאיצים האלה פועלים על ידי לכידת האות מבחוץ והגברה שלו בתוך המרתף.

9. התאם את הגדרות הטלפון שלך

לפעמים, התאמת הגדרות הטלפון שלך יכולה לשפר את הקליטה הסלולרית שלך. לדוגמה, הפעלת מצב טיסה ואז כיבויו שוב יכולה לעזור באיפוס החיבור של הטלפון שלך לרשת הסלולרית. אתה יכול גם לנסות לכבות את ה-LTE או לעבור ל-3G כדי לראות אם זה משפר את האות.

10. שדרג את הטלפון שלך

אם יש לך טלפון ישן יותר, ייתכן שהוא לא תואם לטכנולוגיות הסלולריות העדכניות ביותר. שדרוג לטלפון חדש יותר יכול לעזור לשפר את הקליטה הסלולרית שלך. טלפונים חדשים יותר מתוכננים לעבוד עם הרשתות והטכנולוגיות הסלולריות העדכניות ביותר, שיכולות לעזור להבטיח אות חזק ואמין יותר.

11. השתמש ב-Wi-Fi Extender

אם יש לך אות סלולרי חלש באזור מסוים בבית שלך, אתה יכול לנסות להשתמש במרחיב Wi-Fi כדי לשפר את חיבור האינטרנט שלך. מאריך Wi-Fi פועל על ידי לכידת אות ה-Wi-Fi הקיים שלך והגברתו כדי לספק חיבור חזק ואמין יותר.

12. בדוק את המיקום שלך

מיקום הבית שלך יכול גם להשפיע על הקליטה הסלולרית שלך. אם אתה גר באזור כפרי או אזור עם הרבה עצים או גבעות, ייתכן שיש לך אות חלש יותר. אם זה המקרה, אתה יכול לנסות לעבור למיקום אחר בתוך הבית שלך כדי לראות אם זה משפר את האות שלך.

13. צור קשר עם ספק הסלולר שלך

אם ניסית את כל האפשרויות לעיל ועדיין יש לך אות חלש, תוכל לפנות לספק הסלולר שלך לקבלת סיוע. ייתכן שהם יוכלו להציע פתרונות נוספים או לספק לך מגבר אותות או femtocell כדי לשפר את האות.

שיפור קליטה סלולרית אפשרי

קבלת אות סלולרי חלש בבית יכול להיות מתסכל, אך ישנן מספר דרכים לשפר את הקליטה שלך. מהעברת הטלפון שלך קרוב יותר לחלון ועד להתקנת femtocell או מאיץ אותות, ישנן אפשרויות רבות לבחירה. על ידי נסיון הטיפים והטריקים הללו, תוכלו ליהנות מחיבור סלולרי חזק ואמין יותר בבית.

 שיפור קליטה סלולרית – זה אפשרי 

שיפור הקליטה הסלולרית הפך להכרח בעולם של היום. עם הביקוש הגובר לקישוריות, קליטה לקויה עלולה להוביל לתסכול ואי נוחות. חשוב להבין את הגורמים המשפיעים על הקליטה הסלולרית והאמצעים שניתן לנקוט כדי לשפר אותה.

שיפור קליטה סלולרית

אחת הדרכים היעילות ביותר לשיפור הקליטה הסלולרית היא באמצעות מגבירי אותות או משחזרים. התקנים אלה מגבירים את עוצמת האות ומשפרים את הכיסוי. מיקום נכון של הבוסטר או הרפיטר חיוני להשגת תוצאות מיטביות.

דרך נוספת לשפר את הקליטה הסלולרית בבית היא באמצעות שיחות Wi-Fi. תכונה זו מאפשרת לך לבצע שיחות ולשלוח הודעות באמצעות Wi-Fi במקום להסתמך על רשתות סלולריות. זה יכול להיות שימושי במיוחד באזורים עם קליטה סלולרית גרועה.

כשמדובר בשיפור קליטה סלולרית במרתף, יש כמה דברים שאפשר לעשות. ראשית, נסו לעבור לרמה גבוהה יותר בבניין. אם זה לא אפשרי, שקול להתקין מגבר אותות או משחזר שתוכנן במיוחד עבור כיסוי מרתף. אתה יכול גם לנסות להשתמש בתכונת שיחות Wi-Fi אם זמינה.

ישנן מספר דרכים לשפר את הקליטה הסלולרית, וחשוב למצוא את הפתרון המתאים ביותר למצב הספציפי שלכם. על ידי ביצוע טיפים אלה, תוכל ליהנות מקישוריות טובה יותר ולהימנע מהתסכול של קליטה לקויה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

B-G-C
פתרונות לשיפור קליטה סלולארית

B-G-C הינה חברה מובילה בישראל המציעה למגוון לקוחותיה פתרונות לשיפור קליטה סלולארית. שיפור הקליטה במשרדים, בתים, ממ"דים, מלונות, חניונים ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

שיפור קליטה סלולרית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריכות ביתיות
חיזוק קליטת הטלפון בבריכה

אחת הדרכים לשפר את קליטת הטלפון בבריכה היא להבטיח שהבריכה לא תהיה חסומה על ידי חפצים או מבנים גדולים שעלולים להפריע לאות. בנוסף, התקנת בריכות ביתיות קולטי שמש בבריכה יכולה לעזור להגביר את הקליטה על ידי הפחתת הפרעות מבניינים או עצים מסביב.

לקריאת המאמר »
איך קידום אורגני משפר את מיקום האתר שלך בגוגל

קידום אורגני עוזר לשפר את דירוג האתר שלך בגוגל, מה שהופך אותו לגלוי יותר בפני מבקרים פוטנציאליים. על ידי אופטימיזציה של התוכן שלך עם מילות מפתח רלוונטיות וקישורים נכנסים באיכות גבוהה, תוכל למשוך יותר תנועה אורגנית לאתר שלך.

לקריאת המאמר »
האזנות סתר
חשיפת האזנת סתר: טיפים של חוקר מעשי

האזנת סתר היא פגיעה חמורה בפרטיות שעלולה להיות בעלת השלכות הרסניות. כחוקר מעשי, חיוני להיות מודע לסימני האזנת סתר כדי להגן על עצמך ועל הלקוחות שלך. האזנת סתר כרוכה בניטור או הקלטה בלתי מורשית של שיחות באמצעות מכשירים אלקטרוניים.

לקריאת המאמר »
חייגו אלינו