פתרונות קליטה סלולרית

אחד הדברים שיותר מעיקים בעולם המודרני של היום הוא מחסור בקליטה סלולרית. בבית או בעבודה, כשאין קליטה זה מקשה על החיים. אין אפשרות להוציא שיחות או לקבל אותן, לשלוח הודעות או לקבל אותן. אפילו על האינטרנט של הטלפון אי אפשר להסתמך וכל זה בגלל שאין מספיק קליטה באזור. 

איזה מזל שקיימים פתרונות קליטה סלולרית, כאלה שיכולים להקל על החיים בצורה משמעותית

ישנם פתרונות קליטה רבים שיכולים לסייע לכם להגביר את הקליטה הסלולרית שלכם בבית או בעבודה. מאחר וכל בית וכל משרד שונה מאחר, יש לחשב ולהבין איך ניתן למקסם את התקשורת בכלל החדרים ולהגביר את רמת הקליטה הקיימת באזור.

הנתב

ודאי שמעתם על המושג נתב ובטח מכירים קצת את עבודתו. יחד עם עבודתו לנתב את האינטרנט למכשירים השונים בבית או בעסק שלכם, יש ביכולתו להגדיל את טווח הקליטה הסלולרית שלכם. הנתב יכול להיות אלחוטי ולהתחבר ישירות אל תשתית האינטרנט שלכם. כך, יגדיל את הקליטה הסלולרית ויגביר את קצב הגלישה באינטרנט. 

ישנם סוגים שונים של נתבים בהתאם לדרישות הקליטה והגלישה אותם אתם צריכים. שטח קטן יצריך נתב חלש משטח גדול ולכן רצוי להתייעץ בטרם אתם ממהרים לרכוש נתב אלחוטי. 

מגבר סלולרי

בדומה לנתב, גם המגבר הוא כלי שתפקידו להגביר את הקליטה באזור שלכם. מרגע הפעלת המגבר הוא יחפש את הרשת הסלולרית הקרובה ביותר וימשוך ממנה גלי רשת. בכך שהמגבר פועל הוא מגביר את פעילות הרשת הסלולרית שרחוקה מביתכם ו'מקרב' אותה אליכם בעזרת החשמל.

גם את המגבר הסלולרי אתם יכולים לרכוש בעצמכם אבל גם עליו היינו ממליצים לכם להתייעץ. ישנם סוגים שונים ורבים של מגברים סלולריים ולא כל אחד יתאים לכל אזור. בהתאם לכמות המכשירים הקיימים לכם, בהתאם לעסק או לבית הפרטי שלכם, כך ניתן להבין איזה מגבר סלולרי אתם צריכים.

נקודת גישה

אפשר לקרוא לנקודת הגישה האחות הקטנה של הנתב. היא באה לתמוך בנתב הקיים לכם. לא כל השטחים נמצאים בנקודות בהן קל להשיג קליטה טובה, גם בעזרת הנתב. תפקידה של נקודת הגישה היא לאפשר עוד נקודת גישה לרשת סלולרית ולמעשה להיות כוח עזר חיצוני לרשת הפנימית הקיימת לכם בבית או בעסק. 

ניתן למצוא אותה בחברות הסלולריות השונות וגם בבתי עסק המתמחים במכשור טכנולוגי. גם אם הרשת הסלולרית שלכם מציעה לכם נקודת גישה משלהם, עשו מחקר קטן האם זו נקודת הגישה המתאימה למצב שלכם או שמא זו ברירת המחדל של חברת הסלולר שלכם. עסקים המתמחים במכשור טכנולוגי כזה לרוב יחזיקו יותר מבחר של מכשורי עזר לקליטה וגם יסביר לכם בצורה יותר טובה. 

מגדיל טווח

פתרון חדשני שפותח בשנים האחרונות בצורת שלישיית כדורים שבתוכם נמצאת תקשורת אלחוטית שמתחברת לרשת ה-wifi שלכם וכך מחזקת את הקשר שלו ומגבירה את האות. שלישיית הכדורים הזו מתפקדת הן באופן עצמאי והן כקבוצה כאשר כל אחד מן הכדורים מחפש את הרשת הסלולרית הטובה ביותר למשוך ממנה אנרגיה ובכך מעביר לשני הכדורים הנוספים את תנאי ההתקשרות הטובים ביותר מה שמחזק את המעגל הסגור של רשת האינטרנט הפנימית שלכם. בכדורים האלו נמצאים גם מונעי וירוסים והם ניתנים להתחברות ישירות לענן הפרטי שלכם. 

דרך שלישייה זו יש לכם היכולת לשלוט בתכנים הנכנסים לרשת האינטרנט הביתית או העסקית שלכם, למנוע מתכנים לא נאותים להגיע למכשירים הדיגיטליים ולחסום אתרים מסוימים שאתם אינכם מעוניינים באזורכם. הם מוגנים בסיסמא משלהם אותה תגדירו בעת ההתקנה. 

אנטנה

כן, אנחנו יודעים, זו מילה ששייכת למאה הקודמת אבל כיוון שאנחנו לא במאה הקודמת, גם אנטנה זו לא ממש אותה אנטנה מוכרת. האנטנות החדישות מאפשרות טווח קליטה רחב יותר ורציף יותר ומאפשרות זרימת אינטרנט מהירה יותר. בשונה מהאנטנות הישנות אשר כל הנף רוח היה משבש אותן, האנטנות המודרניות עמידות מפני מים ומפני נזקי מזג האוויר.

האנטנות החדישות עובדות על פי צורת התקשורת, כגון סיבים אופטיים ורשתות סלולריות חדשות, כיום ואינן מסתמכות אך ורק על ערוצי התקשורת מהן משכה קליטה בעבר. הן פחות רגישות למפגעים השונים ועמידות למשך שנים. 

על האנטנה להיות מותקנת על ידי איש מקצוע שיודע כיצד לעבוד עם האנטנות החדשות, כיצד לחבר אותה אל הרשת הביתית שלכם וכיצד לתפעל את כל התהליך כשלבסוף יש לכם קליטה גבוהה בכל המכשירים הקיימים לכם.

רשת על חשמל

מדובר במכשיר קטנטן המתחבר לשקע החשמלי בבית או במשרד. מכשיר זה תפקידו להגביר את תפוקת העברת המידע על גבי חוטי החשמל הקיימים. כאשר באזורכם לא קיימת קליטה רבה, כבר התקנתם נתב ועשיתם כל שביכולתם בכדי לאפשר קליטה טובה בבית, המכשיר הזה יכול לשנות את כל התמונה. 

על ידי הפעלה שלו במיקום אסטרטגי בבית או במשרד אתם יכולים לאפשר לכלל הנוכחים להנות מאינטרנט מהיר, איכותי וקל. למשל, אם אתם רוצים שגם במרתף הבית יהיה אינטרנט, הפעלת רשת על חשמל במרתף הבית או בקירוב אליו עשויה לשנות את סף הקליטה במרתף עצמו. 

כל פתרונות הקליטה הסלולרית מגיעים עם פתרונות נוספים המסייעים לגלישה בטוחה באינטרנט והאפשרות להוציא ולהכניס שיחות סלולריות. 

קיבלתם כאן מגוון רחב של פתרונות קליטה סלולרית. עכשיו אתם צריכים לשאול את עצמכם איזה פתרון יהיה הפתרון האידאלי עבורכם ועבור השטח שלכם. כמה אנשים אתם בבית? כמה אנשים עובדים במשרד? כמה מכשירים דיגיטליים שנתמכים ברשתות הסלולריות קיימים לכם? 

על כל השאלות האלו תהיו צריכים לענות אם אתם רוצים אינטרנט מהיר וקליטה טובה. אם אינכם רוצים לקבל את התשובות מחיפוש באינטרנט שמא לא תבינו נכון או תרכשו מכשיר שלא טוב לכם, אתם יכולים להתייעץ איתנו. 

אצלנו תוכלו למצוא את כל אמצעי ההגברה לקליטה הסלולרית וכמו כן להשגת אינטרנט מהיר ואיכותי. יש לנו את המכשור גם לבתים פרטיים קטנים כגדולים וגם למשרדים, עסקים קטנים, עסקים גדולים ולמעשה כל מי שמבקש לעצמו איכות חיים קצת יותר טובה. אנחנו יודעים כמה חיוני הוא האינטרנט וכמה חיונית הקליטה בעסקים המנוהלים על בסיס קבוע אל מול לקוחות ועל כן קיים לנו המכשור ברמה הגבוהה ביותר לכך.

באפשרותנו להגיע עד אליכם ולבחון את טיב התקשורת הקיימת בשטח שלכם. בכך שנבין מהיכן נובעת בעיית הקליטה נוכל לדעת כיצד ניתן לתפעל אותה ולמצוא את הדרך לקליטה מלאה בעזרת המכשור הנבחר. אנחנו מאמינים שידע זה כוח גם כאשר מדובר בסוגייה היכן להניח מכשיר חשמלי אחד קטן.

יתרה מכך, אם אתם יודעים איזה מכשיר אתם צריכים בעבור לפתור את בעיית הקליטה הסלולרית שלכם, דעו כי בחנות האינטרנט שלנו קיים מבחר רחב של פתרונות לקליטה סלולרית והסיכוי שתמצאו את מה שאתם צריכים אצלנו הוא גבוה מאוד. 

לסיכומו של דבר,

העובדה שאין לכם קליטה באזור לא אומרת שזו גזירה משמיים. כמו שקראתם, ישנם פתרונות רבים בעבור הגברת הקליטה הסלולרית שלכם וגם בעבור הגברת אות האינטרנט שלכם. בימינו אתם לא צריכים לשבור את הראש, יש מי שעשה זאת בשבילכם וגם מצא את הפתרון. סליחה, פתרונות.

פתרונות קליטה סלולרית

שיתוף המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים נוספים:

מאמרים שיכולים לעניין אותך

לשאלות על המאמר או מידע נוסף על שירותי החברה צרו עמנו קשר:

או השאירו פרטים בטופס הבא: