לקוחות BGC מספרים:

בין לקוחותינו:

פרויקטים נבחרים:

משרד-הפנים-1-1

משרד הפנים

למשרד הפנים יש את דרישות האבטחה הגבוהות ביותר, היות ומדובר במשרד ממשלתי שמבקרים בו גם אזרחים וגם בעלי תפקידים של מערכת הביטחון. האתגר היה לבצע התקנה מקצועית ושדרוג מקיף של כלל המערכות מבלי שהדבר ישפיע על הפעילות השוטפת.

במשרד הפנים הקמנו מערך אבטחה הכולל: רשת תקשורת, מערכת פריצה, מצלמות, בקרות כניסה, מערכת כריזה

עיריית תל אביב

חברתנו משמשת כגוף הרשמי שמטפל בנושאי בקרות הכניסה ומידור חדרים של עיריית תל אביב. העבודה מתבצעת תוך דגש והקפדה על הסטנדרטים והנהלים הגבוהים ביותר.

מתחם-קלנדיה

מחסום קלנדיה

הפרויקט במתחם קלנדיה התבסס על התקנת מערכות מתקדמות על מנת ליעל את עבודת המחסום ולהעלות את סטנדרט האבטחה של המקום.
במסגרת העבודה בוצעה התקנה מלאה של מערכת בקרות כניסה ביומטריות, מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ורשת תקשורת.

רדימיקס

לחברת רדימיקס אתרים נרחבים במדינת ישראל ובעולם הדורשים מערכות אבטחה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. BGC טכנולוגיות מבצעת עבורם מגוון רחב של עבודות הכוללות תכנון, ביצוע והתקנה של מערכות מהמתקדמות בתעשיה.

תחנת-דלק-סונול

תחנת דלק סונול

לתחנות דלק יש דרישות אבטחה מהגבוהות ביותר. בתחנת דלק “סונול” הקמנו מערך אבטחה הכוללת: 12 מצלמות אבטחה, מערכת אינטרקום בכל אחת מהמשאבות, מערכת אזעקה מהמתקדמות בשוק וציוד לגילוי וכיבוי אש.

2

קאנטרי כפר ביל"ו

כפר בילו היינו מושב שקט ונעים ליד רחובות, בקאנטרי של הישוב היו בעיות של גניבות והתפרעויות.
לאחר שיחה ואיפיון צרכי הלקוח, אנו ביצענו את הפעולות הבאות:
מצלמות במעגל סגור לכל המתחם והחנויות, מערכות כריזה וסאונד, רשתות תקשורת בין מחשבים ומערכת אזעקה לכל המתחם.

1-3

רשת גלידריות ויקטורי

התקנת מצלמות אבטחה ברשת גלידריות ויקטורי היה מהלך חכם מאד – הצלחנו למנוע גניבות ובעיות עתידיות. 

גלידריית ויקטורי פנו אלינו ע”מ שנפתור להם את בעיית האבטחה הקיימת במקום. בתור צעד ראשוני, המלצנו על מערכת מצלמות אבטחה נסתרות וגלויות לעסק. מיד לאחר מכן הקמנו מערך אבטחה שלם הכולל: מצלמות אבטחה, אזעקה, אינטרקום, ווסתי טמפ’, מערכת לגילוי וכיבוי אש ועוד.

כמובן שהרשת קיבלה את השירות הטוב ביותר שיכולנו לתת ותמיכה של מענה אנושי 24 שעות ביממה.

cwsd-5

רשת בתי קפה "קקאו"

בסניף קקאו היושב בבת-ים, סניף פסטורלי בעל אווירה נהדרת, היתה בעיה של אבטחה, כאשר בעלי המקום החלו לשים לב שנעלמים להם דברים, הם חיפשו חברת אבטחה שמתמחה באבטחת עסקים והם הגיעו למקום הנכון.
כאשר הם פנו לחברת BGC וסיפרו לנו את הבעיות אבטחה בסניף שלהם, היה לנו רק פתרון אחד שהוא: התקנת מערכת אבטחה מלאה בסניף.
ההתקנה כללה מצלמות אבטחה גלויות ונסתרות, מערכת אזעקה לעסק ואינטרקום וכמובן מערכת -DVR מעולה.

cwsd-6

רשת חנויות הבגדים "המעבדה"

רשת חנויות הבגדים “המעבדה” פנתה אלינו בעקבות בעית גניבות, למרות שבמקום כבר מותקנות מצלמות אבטחה נסתרות ומצלמות אבטחה גלויות.

לאחר שזה קרה, בעלי הרשת החליטו לא לעבור על זה בשתיקה והוזמנו על מנת לתת חוות דעת על אבטחת הסניף.

לפי מה שהוחלט, הסניף רושת במצלמות אבטחה חדשות ומצלמות נסתרות, הוקמה מערכת אזעקה מהמשוכללות ביותר בעולם, הותקנו חיישני דלתות וחלונות בכל אחד מהפתחים הרצויים והם קיבלו (כמו כל הלקוחות שלנו) את העבודה הטובה ביותר.

עד ליום הזה, אף סניף של רשת ה”מעבדה” לא נפרץ ולא נגנב ממנו דבר. 

לה-גופרה

מסעדת "לה גופרה"

מסעדת “לה גופרה” פנתה אלינו גם היא בעקבות תלונה של בעל המקום על תופעת גניבות בבית העסק. לאחר הערכת מצב ובדיקת האפשרויות האופטימליות למיגון המסעדה, הותקנו 4 מצלמות אבטחה, DVR בעל 6 ערוצים, תוכנת ניהול שולחנית, מערכת אזעקה + חיישני דלתות.

IBM-LOGO

IBM

חברת IBM ידועה כתאגיד ענק בעל דרישות אבטחה מחמירות. במהלך הפרויקט הוקמה מערכת אזעקה משוכללת ביותר עם מצלמות אבטחה ובקרות כניסה מהמתקדמות בתעשיה. אחד הפרויקטים המורכבים יותר הן ברמת התכנון והן ברמת הביצוע אשר הוכתרו בהצלחה רבה. 

פיס-אוף-קייק

רשת קונדיטוריות - "פיס אוף קייק"

ברשת הקונדיטוריות “פיס אוף קייק” כבר היתה מערכת קיימת, אך בעלי המקום הרבו להתלונן על תקלות חוזרות ונשנות של ניתוקים ברשת התקשורת ואיכות חיבור ירודה למערכות האבטחה. במהלך הפרויקט בוצע שדרוג משמעותי של כלל המערכות שכלל התקנת רשת תקשורת, תקשורת קופות, מערכת אזעקה ומצלמות אבטחה. 

בלי-קמח

רשת מאפיות ללא גלוטן - "בלי קמח"

“בלי קמח” הינה מאפיה חדשה בצפון תל אביב. כחלק אינטגרלי מפתיחת העסק החדש, הותקנו כלל המערכות הנדרשות לאבטחת המקום: מערכת אזעקה, מצלמות אבטחה , מערכת סאונד, תקשורת לקופת ורשת תקשורת.

מור-הפצה-1

מור הפצה

מור הפצה נמנית בין אחת מחברות ההפצה המובילות בישראל ומעסיקה יותר מ-140 נהגי חלוקה. כחלק ממעבר החברה למתחם חדש, בוצע פרויקט נרחב שכלל התקנת מצלמות אבטחה, מערכת אזעקה, מערכת גילוי אש, רשת תקשורת, מחשוב וגיבוי בענן, מערת LPR לפתיחת שערים, מחסומים וניהול נהגים, תשתית סיב אופטי.

מרכז-למיפוי-ישראל

המרכז למיפוי ישראל

כחלק משדרוג סביבת העבודה ומערכות האבטחה של המתחם, בוצעה התקנה מתקדמת של מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה

בית-משפט-ירושלים

בית משפט ירושלים

בית המשפט בירושלים עבר שיפוץ מבנה. ע”מ להתאים את מערכות האבטחה לתנאי המבנה החדשים גם כלפי פנים וגם כלפי חוץ, נדרשה התקנה כוללת של מערכת אינטרקום, מצלמות אבטחה, בקרת כניסה ומערכת אזעקה

מתחם-G-גזית-גלוב

G גזית גלוב - מרכזים מסחריים

מתחם G בראשון לציון הינו מרכז מסחרי מהגדולים בארץ אשר פוקדים אותו אלפי אנשים מדי יום. על מנת ליעל את הפיקוח על המתחם, החניונים, העוברים והשבים ועובדי המקום בוצע פרויקט התקנה מקיף של מצלמות אבטחה שהתמקד בעיקר במצלמות PTZ עם לינקים אלחוטיים בחיבור בין מבנים וחיבור ישיר לצפיה במוקד האבטחה.

נשמח לבצע גם את הפרויקט שלכם.
לפרטים צרו איתנו קשר