סוגי מערכות אזעקה שתרצו להתקין בבית ובעסק

מאז ומתמיד אזעקה באה להתריע מפני סכנה. צבע אדום, אמבולנסים, מכבי אש. כולם באים להתריע מפני סכנה או מבקשים להגיע אל מוקד הסכנה כמה שיותר מהר. באזעקות המותקנות בבתי עסק ובבתים פרטיים אין כל הבדל בתוצאה שלהן. כשעוברים לבית פרטי, כשמקימים משרד חדש, יש דברים שחייבים לעשות בכדי לאבטח את העסק או הבית. מערכות אזעקה הן חלק מהם.

הכירו את הסוגים השונים של מערכות אזעקה לבית ולעסק

גלאי נפח

גלאי נפח משויכים לקטגוריית מערכות אזעקה על אף העובדה שהן לא עושות רעש. לגלאים אלו קיימת טכנולוגית צילום מתקדמת שיכולה לאתר דמויות בשטח הסריקה שלה ולאבחן האם מדובר בפולש או בחיית מחמד לא מזיקה. כאשר גלאי הנפח מזהה עצם שיוצא דופן מהשטח המוכר הוא שולח אות אל בעלי הבית או המשרד ובכך מתריעה על הפריצה.

מערכת אזעקה מסוג גלאי הנפח יכולה לעזור לכם בכך שאתם למעשה מאפשרים לפורץ להמשיך ולבצע את הפשע עד להגעת המשטרה, מבלי שידע שעלו עליו.

גלאי לונאר

גלאי הלונאר, מזכירים מעט את גלאי הנפח אך הם פועלים על תנועה. בזמן שגלאי הנפח פועלים על טכנולוגיות מסוימות, גלאי הלונאר פועלים על פי חיישני תנועה שיודעים לזהות כאשר מתנהלת תנועה רחבה שלא אמורה להתרחש, בשעה שהגלאי פועל. לרוב תוכלו למצוא את גלאי הלונאר מוצמדים למנורה בכניסה לבית כך שכל מי שמתקרב לכניסה, נדלק אור.

גם גלאים אלה נחשבים כאזעקות, זאת מאחר והם שולחים אזעקות אל בעלי הבית או העסק ובכך מאפשרים להם להישאר עם האצבע על הדופק.

סירנה חיצונית

זו בטח האזעקה עליה חשבתם בזמן שהתחלתם לקרוא את המאמר הזה. נכון, זה מה שרובנו מכירים כאשר אנחנו חושבים על אזעקות עבור הבית או העסק. ועם כל הכבוד לקדמה ולטכנולוגיה, אי אפשר לקחת מהרעש את האפקט שלו. סירנה חיצונית יכולה להיות בעלת חשיבות רבה עבור עסקים שיושבים על הרחוב וכמו כן גם לבתי קרקע.

מערכת אזעקה עם וידאו בזמן אמת

הדור הבא של מערכות האזעקה היא מערכת האזעקה המאפשרת צפייה בזמן אמת במתרחש, על ידי אפליקציה בטלפון החכם שלכם. כשהבית יכול להיות בית חכם, למה שהאזעקה לא תהיה חכמה בעצמה? האפשרות לצפות במה שקורה בבית או במשרד בזמן שאתם לא שם היא יקרה מפז ויכולה לפתור אתכם מלחצים מיותרים.

התקנת מערכת כזו תאפשר לכם להיות בקשר ישיר עם האזור אותו אתם מבקשים לאבטח, בכל שעה של היום והלילה. בנוסף לכך, מערכות אזעקה כאלה עוזרות להורים רבים לבדוק לשלומם של ילדיהם, לוודא שחיות המחמד בסדר ועוד מגוון רחב של אפשרויות מעקב בשביל אבטחה.

לסיכום,

כיום כמעט ולא תוכלו למצוא בית פרטי או בית עסק ללא אזעקה. גם אם הפשיעה באזור שלכם לא גבוהה, אתם לא רוצים להזמין את הפריצה.

שיתוף המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים נוספים:

מאמרים שיכולים לעניין אותך

פתרונות קליטה סלולרית

פתרונות קליטה סלולרית

אחד הדברים שיותר מעיקים בעולם המודרני של היום הוא מחסור בקליטה סלולרית. בבית או בעבודה, כשאין קליטה זה מקשה על החיים. אין אפשרות להוציא שיחות

קרא עוד »

לשאלות על המאמר או מידע נוסף על שירותי החברה צרו עמנו קשר:

או השאירו פרטים בטופס הבא: