סאונד לבתים פרטיים ומשרדים

תכנון, התקנה ותחזוקה

לפרטים צרו איתנו קשר

סאונד משרדים / וילות / פרטיים – BGC

כאשר מתכננים בניית והזמנת חומרים עבור מערכות סאונד משרדים וילות או פרטיים, מומלץ לעשות מחקר מעמיק בנושא ולקחת בחשבון את כל הפרמטרים החשובים אשר יעזרו בבחירה.

ישנן אפשרויות רבות בתחום הסאונד עבור משרדים, דירות, וילות ובתים פרטיים, ולכן כדאי לשקלל את הנתונים המרכזיים בצורה מסודרת.

ראשית, עלינו לוודא את הלוגיסטיקה בשטח. איך בנוי הבניין והשכונה? מאילו חומרים?

האם רק חדר אחד זקוק להגברה ולבידוד סאונד או מספר חדרים?

במקרים של בתי עסק כמו אולפני רדיו והקלטות, לעיתים קרובות מדובר בדבר שחיוני להצלחתו התקינה של העסק ומומלץ להשקיע יחד עם המערכת בבידוד סאונד משרדים ברמה הגבוהה ביותר. שנית, יש לוודא שסוג הסאונד אשר בחרנו מותאם לשימוש בחלל לפי ייעודו- לדוגמה: פיזור מיטבי באזורי אופן ספייס גדולים בתוך בניין או בחוץ, או במוקדי מכירות.

תכנון עיצוב ובנייה נכונים של סאונד משרדים וילות ובתים פרטיים יכול לשנות משמעותית את התפוקה בעסק ואת איכות החיים בבית, ולכן שווה להשקיע במערכות סאונד איכותיות אשר מותאמות למטרותיכם.

איך התאמת סאונד משפרת חיים בכל מקום

הסאונד הוא אחד האפקטים שמלווים את חיינו כמעט בכל רגע נתון, גם כאשר אנחנו לא שמים לב אליו. בהתאם למקום בו נהיה כך יותאם הסאונד אליו ולמעשה יאפשר לנו להמשיך לעשות את מה שאנחנו עושים מבלי לאבד את הריכוז בעקבות הסאונד. הסאונד, הלא הוא כל פלט קול אותו אנחנו שומעים, הוא המוזיקה, הוא מכונות הכריזה והוא גם הטלוויזיה שלכם בבית. 

כאשר הסאונד ממש מלווה אותנו בכל שלבי היום צריך לדעת כיצד להתאים אותו לסביבה המיועדת. בכדי לעשות זאת, נדרשות כמה פעולות וכמובן, מערכות סאונד איכותיות

איך לזהות איכות סאונד טובה וכיצד מגדירים אותה למקומות שונים?

איכות הסאונד מתחילה בראש ובראשונה בבחירת ציוד השמע וההגברה אך היא לא מסתכמת בזה. בכדי לקבל למיקום הרלוונטי שלכם איכות סאונד טובה יהיה עליכם להביט בכמה פרמטרים, כאלו שיעזרו לכם להשיג איכות סאונד טובה ולהנות ממנה, היכן שלא תתקינו אותה. 

מאחר ומדובר בהתאמת סאונד למקומות שונים, הפרמטרים גם הם משתנים. מערכת סאונד שתותקן בבית פרטי מן הסתם לא תהיה דומה למערכת סאונד שמותקנת במרכז מסחרי או קניון, אולם שתיהן עומדות על אותם העקרונות:

פרמטרים אלו יעזרו לכם משמעותית להגיע להתקנת הסאונד הנכון עבורכם, לא לפני שתתייעצו עם אנשי המקצוע הרלוונטיים, שעוסקים בהתקנות סאונד שונות, שידעו להציע לכם את המכשור הנכון וההתקנה המקצועית לפי גודל העסק או הבית שלכם. 

כמו שאמרנו קודם, קניון ידרוש התקנת סאונד שונה לחלוטין מהתקנת סאונד למערכת קולנוע ביתית ועל כן החשיבות בהתייעצות עם אנשי מקצוע תהיה חיונית עבורכם, בכדי לקלוע למטרה. 

למשל, אתם מנהלים מרכז מסחרי ומעוניינים שמשעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הערב המאוחרות, כאשר החנויות סוגרות את דלתותיהן, תושמע מוזיקה נעימה, מעין מוזיקת מעליות, שתשרה על באי המרכז תחושת נועם ושלווה, מה שיגרום להם להתהלך לאט יותר על יד חנויות ולבסוף גם להיכנס אליהן. 

כדי להתקין סאונד במרכז מסחרי, יהיה עליכם לחשב כמה דברים. מהיכן אתם רוצים שייבקע הסאונד, כמה רם אתם רוצים אותו וכמו כן למצוא את האקוסטיקה הנכונה שלא תגרום למוזיקה הבוקעת מן הרמקולים להישמע כאנדרלמוסיה אחת גדולה.

הקו בין סאונד טוב לסאונד רע הוא דק מאוד ובחישוב לא נכון אתם עשויים למצוא את עצמכם נאבקים להבין מה לא בסדר בחיבורים שלכם, ברמקולים או בעוצמת הסאונד.

הסאונד, מהרגע שהוא בוקע מן הרמקולים, מתחיל בעוצמה שנבחרה לו מראש, שולח את גליו עד לדעיכה. אם גלי הסאונד נתקלים בקיר או בעצמים, הדבר גורם לו לחזור חזרה מה שעלול לשבש את כל הסאונד שרציתם ליצור מלכתחילה. לכן, חישוב מסלול הסאונד יהיה מאוד חשוב, אם לא הכי חשוב, כשאתם מתקינים מערכת סאונד במרכז המסחרי שלכם.

אך אם אתם מעוניינים ליצור מערכת סאונד איכותית לווילה שלכם, הרי שמדובר בסיפור אחר לגמרי מה שידרוש מכם לשאול שאלות אחרות לגמרי. היחס, הגודל והכמות משתנים ובעצם, מה שאתם חולמים עליו יהיה מערכת קולנוע בעלת סאונד המדמה ממש אולם בית קולנוע. 

גם פה יהיה עליכם להתחשב באקוסטיקה של החדר בו אתם רוצים להתקין מערכת סאונד, אך לא רק. ישנם בתים שרוצים שבכל חדר וחדר תותקן מערכת סאונד מה שיבקש ממתקיניה ללמוד את חומרי הבית, חומרי הסביבה וכיצד הסאונד יכול להיות מופק באופן הטוב ביותר, מכל מקום בבית.

החישובים הללו נעשים על ידי אנשי המקצוע האמונים על מערכות הסאונד והם ידעו לייעד מערכות סאונד לפי הצורך האישי שלכם. גם אם אתם חושבים שהחדר שבו אתם רוצים להתקין מערכת סאונד הוא קטן מדי, אין זה אומר שלא אפשרי להתקין בו מערכת סאונד. התייעצות זריזה עם אנשי מקצוע תעיד שאתם בהחלט יכולים.

ומה בנוגע למשרדים ובתי עסק פרטיים?

אנחנו ממש לא פוסחים על כל אותם בתי עסק שמבקשים לעצמם מערכת סאונד יוקרתית שתאפשר הפקת מצגות, הקלטות ושיחות על הצד הטוב ביותר. שיחות ועידה המתבצעות במשרדים רבים מצריכות את הסאונד הטוב ביותר זאת כדי למנוע שיבושים מחיבורים לא מקצועיים. הקלטות לשידורים, לפודקאסטים ולפרזנטציות, לכולן חיוני סאונד איכותי שיעביר את מקצועיות המשרד.

כיוון שהסאונד לא פועל לבד והוא גם מושפע מהמון אלמנטים אחרים, כך כל דבר בעל נפח, כמו רהיטים או אנשים, ישנה את הסאונד ובדיוק בגלל זה חשוב להבין בעבור מה מתקיימת כל מערכת הסאונד הזו ולכמה אנשים היא מיועדת. כמה עמוס החדר וכיצד ניתן לתמרן אותו לקבלת סאונד נכון.

התקנת מערכת סאונד, בכל מקום, יכולה לשפר את החיים בהיבטים רבים ואנחנו ממש מתכוונים לכך. הבחירה של קניונים ומרכזים מסחריים להנעים את זמנם של המבקרים במוזיקה או במבצעים מעלה את אחוז הקניות באופן מוכח, משאירה מבקרים לאורך זמן ארוך יותר ומאפשרת מעסקים רבים לפרסם עצמם דרך מערכות הסאונד הללו ובזכות זה להרוויח לקוחות חדשים.

משרדים רבים שמתאפשר להם לבודד חדרים שלמים בעזרת מערכות סאונד מצליחים לנהל חיי משרד טובים יותר, לתעל את העסקים שלהם ולהראות ללקוחות שלהם כיצד הם מנהלים את העסקים שלהם באופן מקצועי, איכותי שדואג לפרטים הקטנים.

ובבתים הפרטיים שלכם, אתם יכולים לקבל מערכת סאונד כזו שלא תעפיל על מערכות הסאונד האחרות בבית, תהיה מסונכרנת עם צורת הבית ותפיק עבורכם שמע באיכות ובאופן אותו אתם רוצים לפי הבחירות שלכם, בין אם בחרתם לראות סרט, לשמוע חדשות או לשים רדיו. מערכת סאונד טובה תדע לזהות בין ההבדלים האלו ולאפשר סאונד נכון לכל אפקט או שמע שתצטרכו. 

כל מערכת סאונד מפיקה סאונד בצורה שונה, עבור מטרה שונה וזו הסיבה שאתם חייבים לדעת איזו מערכת אתם צריכים לפי המטרה שלכם. 

גם אם נדלקתם על מערכת סאונד מסוימת, קיים סיכוי שהיא לא תתאים בדיוק לכם ולכן קיום שיחה עם אנשי מקצוע האמונים על כל מערכת סאונד, המבינים את רצונו של הלקוח ורוצים בטובתו אולי לא הפעולה הראשונה שלכם, אך היא בהחלט צריכה להיות השנייה. 

ממש כמו שאמרנו בתחילת המאמר, איכות הסאונד מאוד קשורה לאיכות המכשור אותו אתם בוחרים כדי לשפר את החיים שלכם אך הוא לא מסתכם בזה. כדי להרוויח סאונד אפקטיבי, טוב ומורגש אתם צריכים להבין במערכות האלו, לדעת לעשות את החישובים השונים המגיעים עם הרצון להפיק את הסאונד הטוב ביותר ובנוסף, לדעת גם כיצד לתפעל את כל הלוגיסטיקה שמאחוריו.

בסופו של דבר, הסאונד, השמע, הקול, הם פסקול חיינו, בין אם מדובר ברעשים לבנים, שירים סנטימנטליים או סרטי מדע בדיוני לכל המשפחה. אם אתם רוצים להעניק לעצמכם חווית שמע גבוהה, הרי שתחפשו את מערכת הסאונד עבור זה. ופה אנחנו נכנסים ונשמח לעזור. 

התקנת מערכות סאונד הן רק אחת מהכשרותינו הרבות והיא באה לידי ביטוי כאשר מדובר בחישוב ומדידה, הכרת סביבת הסאונד ורצון הלקוחות באשר הם לסאונד המסוים. 

צור קשר:

למידע נוסף על התקנת מערכת סאונד צרו איתנו קשר:

או השאירו פרטים בטופס הבא: