מערכות כריזה משולבות

תכנון, התקנה ותחזוקה

לפרטים צרו איתנו קשר

מתקין כריזה משולבת

מערכת כריזה משולבת היא מערכת אשר משלבת מספר תכונות, כדוגמת ניגון מוזיקת רקע, כריזה באמצעות מיקרופון, חיבור לטלפון רגיל או סלולרי, ועוד. כאשר אתם מזמינים מתקין כריזה משולבת תוכלו להתייעץ איתו לגבי סוג המערכת אשר מתאימה ביותר לצרכי העסק שלכם.
מערכת כריזה משולבת לרוב מותקנת בעסקים גדולים כדוגמת מפעלים או במוסדות ובתי ספר, בהם יש צורך בהעברת מידע לעובדים או לתלמידים אל ידי מערכת כריזה. בהזמנת מתקין כריזה משולבת יש לקחת בחשבון כי ישנו זמן לתכנון התקנת המערכת טרם ההתקנה בפועל. תכנון ההתקנה הוא שלב חשוב, מאחר ויש לקחת בחשבון את כל הגורמים, כדוגמת מיקום הרמקולים, על מנת שהשימוש במערכת יהיה יעיל ככל הניתן.
מערכת כריזה משולבת צריכה לעמוד בתקן כיבוי אש ובתקנים של משטרת ישראל, על מנת שבמקרה חירום אכן תוכל לשמש את העסק או המוסד בו היא מותקנת. לכן בהזמנת מתקין כריזה משולבת ודאו כי המערכת המותקנת אכן עומדת בכל התקנים הנדרשים.
איכותה של מערכת כריזה משולבת היא קריטית, מאחר ומערכת אשר אינה איכותית יכולה לשבש לחלוטין את פעילות העסק או המוסד. לאחר התקנה על ידימתקין כריזה משולבת מומלץ כמובן לבדוק את המערכת ולוודא שהיא אכן פועלת כראוי.
מחפשים מערכת כריזה משולבת לעסק שלכם ? פנו עוד היום ל – BGC מרכז האבטחה בישראל והזמינו מתקין כריזה משולבת מקצועי ואמין.

צור קשר:

למידע נוסף על התקנת מערכת כריזה צרו איתנו קשר:

או השאירו פרטים בטופס הבא: