מצלמות אבטחה לעסקים ובתים פרטיים

תכנון, התקנה ותחזוקה

להצעת מחיר חייגו עכשיו!

או השאירו פרטים בטופס הבא:

בעת תכנון ובחירת מצלמות אבטחה, חשוב לעשות מחקר מקדים קצר בנושא ולקחת בחשבון כמה פרמטרים מרכזיים אשר יעזרו בבחירה.

ישנן אפשרויות רבות בתחום המעקב והמיגון, אז כיצד נדע איך לבחור מתוכן? קודם כל, עלינו לשאול את עצמנו בכנות מה המטרה של התקנת המצלמות? במקרים של בתי עסק, לעיתים קרובות מדובר באמצעי מגן משני המיועד עבור חברות הביטוח, אך חשוב גם לקחת בחשבון את האפשרות שנרצה לעשות שימוש ממשי במצלמות לאתר חפצים שאבדו או נגנבו. שנית, יש לוודא שמצלמות האבטחה אשר בחרנו מתאימות מבחינת רזולוציה למקום שאליו הן מיועדות, במיוחד אם יהיו ממוקמות בנקודה בה חסר אור, אין מסתור מגשם או מעוברים ושבים, יש מכשול לשדה הראייה, וכד.כמובן שיש גם להתחשב בשיקול הכספי.

השיקול הנ”ל מופיע בתחתית הרשימה משום שכאשר מדובר בביטחון העסק או הבית לא מומלץ להתפשר, ועם זאת יש פיצ’רים נוחים אך לא קריטיים עליהם ניתן לוותר. בכל מקרה מומלץ לחשוב על מצלמות אבטחה כהשקעה לעתיד ולא סתם הוצאה, היות ומצלמה במקום ובזמן הנכון יכולה להעניק לכם שקט נפשי, להבטיח את הכיסוי הביטוחי שלכם ולעזור לרשויות החוק במקרה של גניבה.

חשיבותן של מצלמות האבטחה לבית ולעסק

המאה הקודמה הביאה איתה התקדמות אמיתית ומשמעותית בפן הטכנולוגי הן מבחינת צורות ההתקשרות ברחבי העולם והן מבחינת יכולות הצילום והתיעוד של חיי היום יום והלילה. המצאת מצלמת הסטילס ובעקבותיה מצלמת הוידאו הביאה עימה רעיונות עבור אנשים רבים שביקשו להגן על מה ששייך להם ויחד עם זאת לצלם ולתפוס את דבר העבירה. 

אולי מצלמות אבטחה הן המצאה של המאה הקודמת אך הן בהחלט קפצו מדרגה במקצועיות ובחדות שלהן במאה הנוכחית. הנה כמה יתרונות להתקנת מצלמות אבטחה בבית ובעסק

מצלמות אבטחה מתעדות כל שנייה ושנייה מהשטח אותו היא מצלמת. כל המידע אותו היא מצלמת מועבר לשטח אחסון ומסודר לפי תאריכים. כך, אם ברצונכם לבדוק על יום מסוים או שעה מסוימת תוכלו לגשת הישר לאחסון ולשלוף משם את החומר הרצוי.

למצלמות האבטחה החדשות והמודרניות יש מצלמות עם רזולוציה גבוהה יותר, כך ניתן לזהות בברור את המצטלם. למצלמות אבטחה מסוימות קיימת גם ראיית לילה מה שמאפשר לכם לצפות במתרחש בשעות החשוכות מבלי להתאמץ יתר על המידה.

מצלמות האבטחה המודרניות הן מצלמות הפועלות על wifi והתקשורת איתן קלה יותר, פשוטה יותר ומאפשרת איכות צפייה והזרמת מדיה לאחסון באופן סדיר ומהיר. העובדה שהמצלמות האלו מנוהלות ברשת משל עצמן עוזרת רבות בניהולן.

אם יש בכם חשד כלשהו על הנעשה בשטח שלכם, התקנת מצלמות אבטחה הן הפתרון שיספק לכם תשובות לכל התהיות שלכם. מה שרואים מוסרט לא יכול להיות שגוי ועל כן המצלמות האלו יכולות להיות השקט הנפשי שלכם.

אולי בעבר מצלמות אבטחה היו יכולות לעשות רק דבר אחד, שזה לצלם, הרי שהיום למצלמות האבטחה החדשניות יש יותר אפשרויות, יותר יכולות ויותר כוח בידיים שלכם. המצלמות יכולות להתחבר אל מכשיר הטלפון שלכם דרך אפליקציה או להיות מנוהלות דרך המחשב. ניתן לשנות את הזוויות שלהן מרחוק ולשלוט בזום שלהן.

מצלמות אבטחה לעסקים

למידע על מצלמות אבטחה ופתרונות מתקדמים צרו איתנו קשר:

או השאירו פרטים בטופס הבא:

מי צריך מצלמת אבטחה?

בוודאי כבר הבנתן שמצלמות האבטחה, ייעודן ותפקידן לצלם ולאבטח את האזור הנבחר. ואם בעבר היה ניתן לראות מצלמות אבטחה רק אל מול בנקים או מוסדות ממשלתיים, היום ניתן לראותן בכניסה לבנייני משרדים רבים וכן גם בבתים פרטיים. 

הרצון לאבטח את השטח שלכם הוא הגיוני ולגיטימי וכיום מצלמות אבטחה הן לא חלום רחוק שניתן אך ורק במקרים פרטניים. כל מי שמעוניין במצלמת אבטחה בשטחו יכול להתקין כאלה ולהנות ממערך אבטחה נוסף. 

יש לכם עסק ואתם רוצים להתקין מצלמות אבטחה מסביבו?

משקיבלתם את ההחלטה להתקין מצלמות אבטחה מסביב לעסק שלכם ישנם כמה היבטים שעליכם להסתכל בהם בשביל להבין היכן האזורים הנכונים ביותר להתקין את המצלמות, מהן הפרצות אליהן לא שמתם לב ומה הכי חשוב, בעצם, לצלם.

לאחר שהבנתם את המטרות של מצלמות האבטחה, נשאר לכם להבין איזו מצלמה היא המתאימה לסוג העסק שלכם, מה אתם צריכים שתספק לכם, האם אתם צריכים הקלטות או רק מעגל סגור שמצטלם ועוד. 

למשל, בית עסק שמעוניין לצלם את הכניסה והיציאה מהעסק, יבקש זוויות צילום אל מול הכניסה, כאלו שיאפשרו זיהוי וודאי של הבאים והיוצאים. כמו כן, לעסק זה יש שומר שלאחר התקנת המצלמה, תפקידו יהיה להביט במצלמות אלו ולוודא שהכל מתנהל כשורה. 

עסק זה לא צריך מצלמה ששומרת את כל המידע אותו היא מצלמת ולמעשה צריכה מצלמה בשידור ישיר בלבד. מצלמה כזו פועלת במעגל סגור ומשמשת כתוסף למערך האבטחה הקיים לעסק. ישנם עסקים שרואים במצלמות אלו גם כמקור הפחדה ולכן הצורך בשמירת המצטלם לא חיוני כמו מראה המצלמות עצמן.

מצלמות אבטחה לעסק

עסק שמעוניין לשמור את כל המצטלם

יבחר דווקא במצלמות אבטחה המתעדות הכל ומעבירות את כל שצילמו לשטח האחסון שנמצא במחשב שלכם ובכך לסדר לכם רשימה מסודרת של תאריכים מצולמים דרכם תוכלו למצוא את הראיות הדרושות אותן אתם צריכים. 

בחלק מהמקרים, מצלמות האבטחה הן אלה המוכיחות שבוצעה עבירה כזו או אחרת כאשר הדבר מגיע לשלב ההוכחות. מצלמות ששומרות את מה שהן מצלמות יכולות להיות הראייה המוחצת וזו שתעזור לכם ברגעי האמת. 

לא עסק אבל רוצים להגן על מה ששלכם?

זה כבר מזמן לא חדש שבתים רבים מרשתים את השטח שלהם במצלמות אבטחה. לא קיים אזור בארץ שלא נכסף עבור גנבים, שרואים בבתים פרטיים כנכסים כבדים לביזה. זה גם לא חדש שמדי יום מועברות למשטרת ישראל התראות על ניסיונות פריצה או פריצות של ממש בין אם בעיר, מושב או קיבוץ.

מאחר ולבתים פרטיים, בתי קרקע, יש יותר אפשרויות כניסה, כך גם קיימות יותר אפשרויות פריצה. בין אם מחלון שנשכח פתוח, דלת המחסן שלא נעולה או אפילו פריצה רגילה ופשוטה מדלת הכניסה על ידי שבירת המנעול. גנבים יעילים יודעים לשמור על השקט ולקחת את מה שהכי 'שווה' לקחת. 

מצלמות אבטחה המותקנות ב'אזורים המתים' של השטח שלכם יכולות לסייע לכם, אולם לאחר מעשה, לתפוס את הפורצים, להגיש תלונה ממשית בעלת ראיות למשטרה ולהתחקות אחר הפושעים.

בית פרטי אבל לא קרקע?

בנייני מגורים רבים בוחרים להתקין מצלמות אבטחה במעליות הבניין ובכניסה לו, זאת מהסיבה הפשוטה שלא כולם מכירים את כולם, לא כולם מכירים את האורחים של כולם ולא תמיד ניתן לדעת האם לאדם הנמצא בבניין יש באמת שייכות לבניין או שהוא משוטט לא סיבה. 

מצלמות אבטחה בבנייני מגורים הם לעתים, ובאזורים מסוימים, נחוצות בעבור השקט והשלווה של הדרים באותם בניינים. כאשר בניין מגורים מאכלס ילדים, מבוגרים וזקנים כאחד, הרצון להגן על כלל הדיירים הוא חיוני והכרחי. 

מצלמות לבנייני משרדים

לא רק בנייני משרדים, לא רק בנייני מגורים. גם שטחים רחבים

מה קורה שהעסק שלכם לא נמצא בבנייני משרדים אלא מתפרש על שטח חקלאי או תפעולי? הרי שגם אותם שטחים מצריכים שמירה כוללת שתאפשר לכם לעצום את העיניים בלילה ובכל זאת לדעת שיש מי שמסתכל. 

גם באותם שטחים ניתן להתקין מצלמות אבטחה, לפי הצורך האישי של העסק. גם לשטחים אלה ניתנת האפשרות לראיית לילה ולשמירת הנתונים שצולמו לאורך כל שעות היום והלילה

אנשים שלא מתעסקים בשטחים רחבים אלה לא מודעים לעובדה שבשטחים אלו נעשות פריצות לא פחות מבכל בית פרטי והרצון להגן על השטחים האלו לעתים נתקל בקשיים גדולים יותר מאשר אלה של הבתים הפרטיים או העסקים הקטנים. 

איך אפשר לדעת איזו מצלמה הכי מתאימה?

מאחר ולכל מצלמה יש את המטרות שלה, ולכל אדם שרוצה להתקין בשטחו מצלמות אבטחה יש את סיבותיו, ההמלצה הכי טובה שאנחנו יכולים לתת לכם זה להתייעץ עם צוות מומחים שמתקין מצלמות אבטחה, מכיר את עבודתן, תכונותיהן ויכולותיהן, שיוכל להסתובב בשטח שלכם ולהבין איזו מצלמה אידיאלית לשטח שלכם אינדיבידואלית, כמה מצלמות תצטרכו ואיזה סוג של מצלמות. 

לסיכום,

מצלמות אבטחה יכולות להיות ההבדל הדק בין לדעת ולא לדעת מה מתרחש בעסק שלכם. כאשר בסוף יום העבודה אתם משאירים אותו ריק מאדם, אתם רוצים להיות רגועים בידיעה שיש מי ששומר עליו כך.

למידע על מצלמות אבטחה ופתרונות מתקדמים צרו איתנו קשר:

או השאירו פרטים בטופס הבא: