מצלמות אבטחה הפועלות בעזרת פתרונות סולאריים

התקנת מצלמות אבטחה אולי לא נראית לכם עסק יקר כל כך ואולי אפילו התחלתם לברר עליהן. מה יכול להיות רע בהן כשכל מה שהן עושות זה להשגיח ולצלם את המתרחש בזמן שהעיניים שלכם לא על האזור המצולם? אנחנו יכולים לחשוב על דבר אחד. החשמל שהן צורכות. אמנם הן לא צורכות המון חשמל, אך החשמל שהן צורכות יכול להגיע ממקורות אחרים, שפחות יכאיבו לכם בכיס.

פתרונות סולאריים הם מזמן לא המצאה חדשה אבל החידוש הוא אפשרות השימוש הפרטנית בחשמל הסולארי עבור מצלמות האבטחה.

סקרנים להכיר את מצלמות האבטחה האלו? המשיכו לקרוא ותגלו עולם סולארי שלם

אבל רגע, לפני שאנחנו מתחילים לספר לכם על השידוך המוצלח בין מצלמות אבטחה לחשמל הסולארי, חשבנו אולי להכיר קצת את החשמל הסולארי, איך הוא עובד ואיך הוא יכול לעבוד עבורכם ועבור מצלמת האבטחה שלכם.

החשמל הסולארי, הוא חשמל המגיע ישירות מן השמש בעזרת פלטות המושכות אליהן את קרני השמש והופכות אותן למקור אנרגיה הניתן לשימוש, חשמל. השימוש בחשמל הסולארי נעשה כמעט בכל היבט של החיים וכיום אפשר למצוא אותו בעסקים רבים וכמו כן גם בבתים פרטיים.

מאחר וזהו לא סוד שחשמל זה עסק די יקר, החשמל הסולארי הוא פתרון אידאלי עבור אנשים פרטיים ועסקים רבים שמבקשים לתפעל מכשירים חשמליים מסביב לשעון, דבר שיכול לעלות כספים רבים בסוף החודש, עם הגשת חשבון החשמל.

אחד המכשירים החשמליים היא כמובן מצלמת האבטחה המותקנת, שצורכת חשמל באופן רציף וקבוע מרגע הפעלתה. במקרים כאלה, כאשר מחפשים איך ניתן לחסוך בחשמל, פתרונות סולאריים עשויים להיות פתרון מרגיע וחסכוני.

איך החשמל הסולארי עובד יחד עם מצלמות האבטחה שלכם?

מצלמות אבטחה הן כבר מזמן לא דבר נדיר או שמור אך ורק למשרדים מסוימים מאוד. כיום מצלמת אבטחה היא חלק ממערכו של כמעט כל עסק בכדי להבטיח את ההגנה המרבית בפן הדיגיטלי.

כשאנחנו אומרים עסקים, קחו בחשבון שמדובר גם בשטחים חקלאיים שמבקשים לתצפת על המרעה שלהם ולהגן מפני גניבות, אתרי בנייה אשר מחזיקים בתוכם חומרי בנייה בשווי של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים ועוד מנעד רחב של עסקים שרק רוצים להגן על העסק שלהם ומצלמות האבטחה השונות הן חיוניות ביותר עבורם.

לכל עסק יש את ההוצאות השוטפות שלו וגם את החשמל הוא לוקח בחשבון כאשר זוהי, מן הסתם, הנקודה הכואבת ביותר שיש לשלם. במעבר לחשמל סולארי שיספק חשמל ישירות למצלמות האבטחה שלכם, אנחנו יכולים להבטיח לכם שתוכלו לראות הבדל משמעותית בצריכת החשמל החודשית שלכם ובהצטמצמות המחיר אותו אתם משלמים עבורו.

אז איך זה בעצם עובד?

אם פתרון סולארי נשמע לכם ייעודי עבורכם, הרי שאתם צריכים להבין קודם איך זה עובד ומה אתם מקבלים על עצמכם כאשר אתם בוחרים במצלמת שמושכת את החשמל שלה מפאנל סולארי.

זה עובד ככה:

בהתאם לשטח אותו אתם רוצים להשאיר תחת השגחה מלאה ולהתקין רשת מצלמות אבטחה, תוכלו לבחור בין מצלמה אחת ועד לשמונה מצלמות שיהוו מערך אבטחה שלם על השטח שלכם.

מצלמות אלו יהיו מחוברות אל פאנלים סולאריים, בהתאם לכמות המצלמות כך גם כמות הפאנלים, שיעמדו בזוויות הנכונות בעבור ספיגת מירב ומיטב קרני השמש של היום עבור טעינת המצבר והפעלת המצלמות.

המצלמות יחוברו לנתב אינטרנט ואנטנה סלולרית שיאפשרו צפייה ישירה והעברת החומר המצולם לתיקיית מחשב כרצונכם.

בכדי להגן על המצלמות ועל תהליך העברת החשמל הסולארי, לכל המערכת יוצמדו בקרי טמפרטורה ואוורור שתפקידם לדאוג שהתהליך מתבצע כראוי ושאין כל התחממות בלתי רצויה.

בקר נוסף למערכת הוא בקר הטעינה שתפקידו לוודא שתהליך טעינת החשמל אל המצבר מתבצעת כראוי ללא כל שיבוש או קצר.

המערכת עצמה, המנותקת פיזית מהמצלמה, יושבת בתוך ארון חשמל מוגן על ידי מנעול למניעת פריצות ופגיעות. ממנו יוצאים חוטי החשמל הרלוונטיים למצלמה באופן ישיר להפעלתה.

אילו מצלמות יש שפועלות על חשמל סולארי?

ישנם כמה סוגים של מצלמות אבטחה הפועלות על חשמל סולארי. ההבדל ביניהן הוא בכמות הזיכרון ואפשרויות התקשורת והצפייה השונות.

למשל, ישנן מצלמות אבטחה סולאריות הפועלות על רשת wifi אך לא מקושרות לשום מחשב. משמע, אין למצלמות אלו זיכרון לטווח ארוך וכמות הזיכרון בה היא 128 ג'יגה.

דוגמא אחרת היא מצלמת האבטחה הפועלת על wifi אך קיימת בה גם אפשרות ההקלטה (NVR). המצלמה מקושרת לכתובת המחשב (כתובת ה-IP) מה שמאפשר לכם לשמור כל דבר שצילמה ולא משנה מאיזו שנה.

לא מספיקה לכם אפשרות ההקלטה הפועלת על NVR? תוכלו תמיד לבחור במצלמה מקליטה הפועלת על DVR. מצלמה מקליטה זו מעבירה את ההקלטות שלה לכונן נפרד וקשיח.

אם לא די בכך, תוכלו למצוא מצלמות אבטחה המחזיקות בתוכן גם אפשרות הקלטה (NVR) וגם את אפשרות הזזת זווית המצלמה משלט רחוק (PTZ). דבר זה יכול להועיל רבות כאשר אתם רוצים לעקוב אחר שטח רחב בעזרת מצלמה אחת.

מצלמות חניון בטכנולוגיה מיוחדת

עוד מצלמת אבטחה קיימת והיא נפוצה בקרב חניונים רבים. מצלמה ולה את תכונות ההקלטה (NVR) אבל גולת הכותרת שלה היא יכולת ההתמקדות על לוחיות רישוי של רכבים שנכנסים ויוצאים מן המתחם (LPR). מצלמות אלו, כמו שאמרנו, הן נפוצות בקרב חניונים של בנייני משרדים לרוב אך קיים להן שימוש גם במגזר הפרטי, בחניוני בנייני מגורים.

האפשרות להתמקד בלוחיות רישוי מאפשרת את זירוז הזמנים בין הרכבים הנכנסים ומונעת עיכוב מיותר עד לזיהוי מלא של בעל הרכב וזכות הכניסה שלו לבניין.

בהתאם לצורך שלכם במצלמות אבטחה תוכלו לבנות מערך מצלמות אבטחה, לשלב בין הטכניקות השונות של הצילום, הזוויות והמיקוד.

אם אתם עסק קטן, תוכלו להסתפק במצלמה אחת או שתיים. מצלמה אחת שמשגיחה על הכניסה לעסק ועוד אחת לדלת האחורית למשל יכול לסגור לכם מעגל אבטחה מצולם. אם אתם עסק רחב כפיים, תוכלו להתייעץ איתנו על כמות המצלמות הדרושות לכם, השימוש בפאנלים ואיזו תוכנית צילום היא התוכנית המתאימה באופן ייחודי לעסק שלכם.

כיוון שהמצלמות מחוברות לרשת אינטרנט, הדבר מאפשר רזולוציה טובה של צילום והיכולת להתמקד ולהתרחק מנקודות צילום שונות בעבור השגת תצלום יחיד.

כמו שכבר הזכרנו קודם, המגזר הפרטי גם הוא משתמש רבות במצלמות אבטחה והשימוש בחשמל הסולארי יכול להקל רבות גם עליו. בנייני מגורים ובתים פרטיים מתקינים מצלמות בטיחות בכדי להרגיש כמה שיותר בטוחים בבתים. גם פה, היינו לוקחים כל מקרה לגופו ובהתאם לגודל הבניין או הבית הפרטי מתקינים מצלמות אבטחה הפועלות על חשמל סולארי.

מה בשורה התחתונה?

השורה התחתונה היא שחשמל סולארי הוא שימושי וחופשי לכל המעוניין להשתמש בו. וכשחשמל סולארי הוא כה זמין, למה לא להשתמש בו לתועלת השמירה וההגנה על עסק או פרט? המערכת, שלא נתמכת על החשמל אותו אנחנו צורכים מדי יום, יכולה להמשיך לתפקד גם בימי החורף הקרים כשהחשמל נופל או כשבחוץ סוער.

פתרונות סולאריים בעבור מצלמות אבטחה היא האפשרות שלכם לחסוך בכסף, לחסוך בהוצאות ולקבל זוויות צילום איכותיות מכל מה שאתם מבקשים לראות.

מצלמות אבטחה פתרונות סולאריים

שיתוף המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים נוספים:

מאמרים שיכולים לעניין אותך

פתרונות קליטה סלולרית

פתרונות קליטה סלולרית

אחד הדברים שיותר מעיקים בעולם המודרני של היום הוא מחסור בקליטה סלולרית. בבית או בעבודה, כשאין קליטה זה מקשה על החיים. אין אפשרות להוציא שיחות

קרא עוד »

לשאלות על המאמר או מידע נוסף על שירותי החברה צרו עמנו קשר:

או השאירו פרטים בטופס הבא: