מערכות אינטרקום מתקדמות למשרדים, בניינים ובתים פרטיים

להצעת מחיר חייגו עכשיו!

מערכות אינטרקום מתקדמות

כאשר מתכננים בניית והתקנת מערכות אינטרקום מתקדמות, מומלץ לעשות מחקר מעמיק בנושא ולקחת בחשבון את כל הפרמטרים החשובים אשר יעזרו בבחירה והתאמה של אינטרקום לחברות.

ישנן אפשרויות רבות בתחום מערכות אינטרקום ולכן כדאי לחשב את הערכים המרכזיים בצורה מסודרת תוך בניית סדר עדיפויות. ראשית, עלינו לוודא את הלוגיסטיקה בשטח.

איך בנוי הבניין והשכונה? מאילו חומרים?

האם יש הפרעות קיצוניות לשמיעה או צורך בבידוד למניעת תהודה?

אינטרקום וידאו

במקרים של תכנון מערכת אינטרקום מתקדמת עבור גורמים עסקיים מדובר לעיתים קרובות בשירות שחיוני לתפקודו השוטף של העסק וכדאי להשקיע במערכת כזו יחד עם בידוד סאונד ברמה גבוהה, לתוצאות מיטביות. כאשר מתכננים התקנה של מערכת אינטרקום באזורי "אופן ספייס" או מקומות פתוחים, תכנון ועיצוב נכונים תוך שימוש במנגנוני ביטול רעשים יכול לשנות משמעותית את האיכות הסאונד ואת איכות החיים.

ולכן יתכן וישתלם לכם להשקיע במערכות סאונד איכותיות אשר ישרתו היטב את העסק והעובדים. אם יש לכם שאלות לגבי מערכת האינטרקום הנכונה לכם, תמיד ניתן להתייעץ עם המומחים שלנו שיעזרו לכם להתאים מערכת במיוחד בשבילכם.

ליעוץ ושאלות על התקנת מערכת אינטרקום צרו איתנו קשר:

או השאירו פרטים בטופס הבא:

קצת על אינטרקום לבית ולמה חשוב להתקין אותו

מאז ומעולם אנשים ביקשו לעצמם את האפשרות לדעת מי עומד בפתח דלתם. כך, נוצרו רעיונות כמו הזמזם, העינית ולבסוף, האינטרקום.

אולי אתם זוכרים, בתחילת דרכו, אינטרקום לבית איפשר תקשורת קולית בלבד, המתקיימת על ידי לחיצת כפתור, ממש כמו ווקי-טוקי משודרג.

אם נאמר את האמת, מדובר פה בהרבה יותר ממכשיר קשר משודרג. מדובר פה במערך הגנה ואבטחה שחוסם כל מטרד ומאפשר לכם להיות רגועים לגבי אנשים לא רצויים המבקשים להגיע אל סף דלתכם.

כשמדובר בביטחונכם האישי ובביטחון המשפחה שלכם, באופן טבעי תרצו לעשות הכל כדי לוודא שכולכם שמורים ומוגנים. גם כשיש אזעקה ששומרת על הבית, אי אפשר שלא לתהות מה מגן עליכם מפני מי שעומד מחוצה לו.

מאחר ומכשיר הקשר הזה מאפשר לכם גם לראות, גם לשמוע וגם לדבר עם אותו אדם המבקש להיכנס לביתכם זו לגמרי התשובה לשאלה הזו. יתרה מכך, לא רק שמכשיר הקשר מאפשר לכם את כל האפשרויות האלה, האינטרקום מאפשר לכם לבחור ולהחליט האם לפתוח לאותו אדם או לא.

איך זה בעצם עובד?

לאינטרקום תכונות טכנולוגיות מתקדמות שלא רק מעניקות לכם איכות צפייה ושמיעה, אלא מחזקות את הביטחון שלכם בקבלת ההחלטות באשר למי שעומד בפתח.

כיום, האינטרקום מאפשר פעולות רבות:

 • פתיחה וסגירה של דלת\שער
 • קישור ישיר לפלאפון האישי שלכם על ידי אפליקציה
 • חיוג מהיר למוקד העירוני או לחברת האבטחה איתה אתם עובדים
 • שיח ישיר עם העומד בפתח
 • וידאו איכותי ורציף עם העומד בפתח

איך תדעו איזה אינטרקום מתאים לכם?

מבט חטוף על הערים השונות יעיד שכל בית בנוי באופן שונה ולכן, כל מערכת אינטרקום תותקן בהתאמה לאותו הבית.

למשל, אם יש לכם בית קרקע שלו שביל גישה ובסופו שער נעול התקנת האינטרקום תיעשה מחוץ לשער ותתחבר אל מנגנון הפתיחה והנעילה של השער. כך כשמישהו יבקש להיכנס אל השטח שלכם, תוכלו לראות אותו היטב ולהחליט האם לפתוח את השער, דרך האינטרקום.

אם דלת הבית היא נקודת הגישה לביתכם, האינטרקום יוכל להיות מותקן ממש מחוץ לדלת הכניסה ולשמש לכם עינית מודרנית.

היתרון המשמעותי של האינטרקום המודרני הוא האפשרות שלכם להתחבר אליו ישירות מהמכשיר החכם שלכם, הלא הוא הפלאפון שלכם.

ממש כמו שהבית החכם מחובר לפלאפון שלכם ואיתו אתם יכולים להדליק את המזגן, את דוד החשמל ואפילו את התנור, באותה הצורה ובעזרת אפליקציה, אתם יכולים לראות דרך הפלאפון שלכם מי עומד בכניסה לבית ושלוט מרחוק על המתרחש.

מכשיר האינטרקום מאפשר לכם להיות בבקרה מלאה על הבית שלכם ועל הזכות שלכם לשמור על ביטחונכם.

ואם לא די בכל מה שהאינטרקום מעניק, כיום אתם יכולים ליצור מערכת תקשורת שלמה בעזרת האינטרקום ולתקשר לא רק עם העומדים בחוץ, אלא עם הנמצאים בחדרים אחרים בבית.

התקנת סוג תקשורת כזה יכול לעזור רבות למשפחות צעירות בעלות ילדים קטנים. הורים רבים משתמשים במכשירי קשר שונים בכדי להקשיב לתינוקות כשהם ישנים, האינטרקום יכול להחליף את מכשירי הקשר ולהוות קו תקשורת רציף למתרחש.

גם כאשר הילדים גדלים מעט, מכשיר האינטרקום יכול לשמש ככלי תקשורת ומשמעת וכמובן להיות מערך אבטחה רצוף בכל שעות היום והלילה.

אצלנו ב-B.G.C, ישנן מערכות אינטרקום ביתי שונות ומגוונות שיכולות להתאים לכל בית באשר הוא.

אנו מאמינים כי מערך הגנה לבית לא שלם בלי אינטרקום ובדיוק מהסיבה הזו חשבנו, ביססנו ועמלנו על כל הדרכים כדי להבטיח את ההתקנה הטובה ביותר למערכת האינטרקום הביתי שלכם, ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר.

הרעיון שעומד מאחורי אינטרקום לבניינים

פעמים רבות קורה שדלתות בניינים נשארות פתוחות לכל המבקש להיכנס ומבלי רצונם או אישורם של דרי הבניין. הצרה לא שייכת רק לדיירים הגרים בבניינים השונים, אלא גם למשרדים שיושבים בבניינים ומעוניינים לדעת מי מגיע אליהם בטרם נעמד בדלת.

בנייני מגורים

בנייני מגורים רבים מתקינים בכניסה לבניין מכשיר אינטרקום שלו שלוחות לכל דירות הבניין וכך, לפי מספר הדירה, ניתן ליצור איתם קשר.

אבל בימינו המודרניים, מכשירי אינטרקום לבניינים מאפשרים את הפעולות הבאות:

 • פתיחה וסגירה של דלת הבניין
 • קוד כניסה לבניין
 • שיח ישיר עם העומד בדלת הבניין
 • וידאו איכותי ורציף עם העומד בדלת הבניין
 • קבלת החלטות כמו קריאה לאב הבית או מנהל הבניין

הרעיון שמדובר בבניין דירות ולא בבית פרטי לא צריך לשנות כלל כשמדובר בביטחון והגנה על הדיירים הקיימים. כשקיים שומר סף ולו קוד כניסה, זה בהחלט יכול להעניק תחושת ביטחון במתגוררים בבניין.

באשר לבנייני משרדים

עסקים רבים ממקמים את משרדם בבניינים שנועדו למשרדים ואף לרוב גם ממוקמים באזורי תעשייה. ישנם בניינים שהוסבו לבנייני משרדים והם שווי ערך למאמר זה כשאנחנו מדברים על ביטחונם האישי.

בתחומי עיסוק רבים, מנהלי המשרדים אינם מעוניינים באינטראקציות לא צפויות עם לקוחות ולעתים התקנת אינטרקום לבניין היא לא יותר מהכרחית לביטחון העסק.

בניין רב קומות למשל, יתקין אינטרקום בכל אחת מהקומות וישייך את כל השלוחות למרכזייה שבדרך כלל עומדת בכניסה לבניין.

לאחר מכן, לכל משרד ניתנת האפשרות להתקין אינטרקום היוצר חיץ בין לובי הקומה ולמשרד עצמו. כך, למזכירות ניתנת הבחירה האם לפתוח לאותו אדם את דלת המשרד או לא.

לאינטרקום המותקן בבנייני משרדים קיימות התכונות הבאות:

 • פתיחה וסגירה של דלת המשרד
 • קוד כניסה למשרד
 • שיח ישיר עם העומד בדלת המשרד
 • קבלת החלטות כמו קריאה לאב הבית או מנהל הבניין

מצד שני, בניין בן שתיים לשלוש קומות, שאין לו צורך במרכזייה, יכול להתקין אינטרקום בכניסה לבניין, ליצור שלוחות לכל המשרדים היושבים ובכך לאפשר ניתוב נכון של המגיעים לעסקים.

יחד עם האינטרקום שמותקן בכניסה, כל משרד יכול להתקין בכניסה אליו אינטרקום נוסף המגיע אל מזכירות העסק.

אצלנו ב-B.G.C, ישנן מערכות אינטרקום לבנייני מגורים ולבנייני משרדים. מערכות שונות ומגוונות שיכולות להתאים לכל בניין ועסק באשר הוא.

אנו מאמינים כי מערך הגנה לעסק לא שלם בלי אינטרקום ובדיוק מהסיבה הזו חשבנו, ביססנו ועמלנו על כל הדרכים כדי להבטיח את ההתקנה הטובה ביותר למערכת האינטרקום העסקי שלכם, ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר.

מה בשורה התחתונה?

האינטרקום, שכבר מזמן לא חדש בעולמינו, רק ממשיך להשתכלל, מוסיף על עצמו תכונות שמעניקות למשתמשים בו את הזכות לשמור על ביטחונם האישי, ביטחון משפחותיהם וביטחון עובדיהם.

הוא כלי העזר שמונע תקריות לא רצויות ולא נעימות ומנגד מסייע בתקשורת עם האנשים הנכונים לסיוע בזמן אמת.

ניתן לעבוד עם האינטרקום דרך אפליקציה המותקנת בטלפון ולתפעל מרחוק בשיקול דעת וקור רוח.

היתרון שבאינטרקום עם מצלמה- אתם יכולים לראות אותם, הם לא יכולים לראות אתכם.

מרגע התקנת האינטרקום, כל פעולה שלכם באשר לפתיחת דלתכם תהיה מרגיעה יותר ולו רק בשל הידיעה שאתם יכולים לדעת בוודאות מי עומד בשער, האם אתם מכירים אותו, היכולת לשאול אותו מי הוא ולשם מה הוא הגיע ובסופו של דבר, לבחור אם לפתוח או לא.

ליעוץ ושאלות על התקנת מערכת אינטרקום צרו איתנו קשר:

או השאירו פרטים בטופס הבא:

צור קשר: