טיפים וטריקים לשיפור קליטה סלולרית בבית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

קליטה סלולרית גרועה בבית יכולה להיות מתסכלת, במיוחד כאשר אתה סומך על הטלפון לתקשורת חשובה. אם אתה נאבק עם אותות חלשים, שיחות נופלות או מהירויות אינטרנט איטיות, ישנם מספר צעדים שתוכל לנקוט כדי לשפר את הקליטה הסלולרית

.https://www.youtube.com/watch?v=wm3BTIkz_wM

1. קרב את הטלפון לחלון או לקיר חיצוני

אם אתה חווה קליטה גרועה, נסה לקרב את הטלפון לחלון או לקיר חיצוני. זה יכול לעזור לשפר את עוצמת האות שלך על ידי הפחתת כמות ההפרעות מקירות ומכשולים אחרים. אם אתה במרתף או באזור תת קרקעי, שקול לעבור לרמה גבוהה יותר או קרוב יותר לחלון כדי לקבל אות טוב יותר.

1. השתמש במגבר אותות

מאיץ אותות יכול להגביר את האות הסלולרי  ולשפר את הקליטה. מכשירים אלה פועלים על ידי לכידת האות מחוץ לביתך ושידורו מחדש בפנים. אתה יכול לרכוש מאיץ אות באינטרנט או מספק הסלולר, אך הקפד לבחור באחד שתואם לרשת ולאזור הכיסוי.

2. שדרג את האנטנה 

אם יש לך טלפון ישן יותר או אנטנה חלשה, שדרוג לדגם חדש יותר או אנטנה חזקה יותר יכול לעזור לשפר את עוצמת האות שלך. אתה יכול לרכוש אנטנה חיצונית שמתחברת לטלפון  או להשקיע בטלפון חדש יותר עם אנטנה מובנית חזקה יותר.

3. הפחת הפרעות

הפרעות של מוצרי אלקטרוניקה אחרים, מכשירי חשמל ואפילו אנשים יכולים להשפיע על הקליטה הסלולרית. כדי להפחית את ההפרעות, נסה לכבות מוצרי אלקטרוניקה ומכשירים כאשר אינך משתמש בהם, והימנע משימוש בטלפון ליד מכשירים אחרים הפולטים גלים אלקטרומגנטיים. אתה יכול גם לנסות להשתמש במצב טיסה או לכבות את ה-Wi-Fi כדי להפחית הפרעות מאותות אלחוטיים אחרים.

4. החלף ספקים או תוכניות

אם ניסית את כל הטיפים הללו ועדיין נאבקת עם קליטה גרועה, ייתכן שהגיע הזמן להחליף ספק או תוכניות. לספקים שונים יש אזורי כיסוי וחוזק אות שונים, כך שאולי תוכל לקבל קליטה טובה יותר עם ספק אחר. בנוסף, תוכניות מסוימות מציעות כיסוי טוב יותר או מגבלות נתונים גבוהות יותר, מה שיכול לעזור לשפר את האות והקישוריות.

5. התקן Femtocell

Femtocell הוא מכשיר קטן שמתחבר לנתב האינטרנט  ומשתמש בחיבור הפס הרחב  כדי להגביר את האות הסלולרי. זה בעצם יוצר מגדל מיני סלולרי בבית שלך, משפר את הקליטה  עבור שיחות, הודעות טקסט ונתונים. ספקי סלולר מסוימים מציעים Femtocells בחינם או בעלות מופחתת, אז בדוק עם הספק  אם זו אופציה עבורך.

6. בדוק אם יש הפסקות רשת או תחזוקה

אם אתה חווה נפילות פתאומיות באות או בקישוריות, ייתכן שיש הפסקת רשת או תחזוקה מתרחשת באזור. בדוק עם ספק הסלולר  כדי לראות אם ישנן בעיות ידועות או תחזוקה מתוזמנת שעלולה להשפיע על השירות. אתה יכול גם לבדוק פורומים מקוונים או מדיה חברתית כדי לראות אם אנשים אחרים באזור  חווים בעיות דומות.

7. השתמש בשיחות Wi-Fi

סמארטפונים מודרניים רבים מאפשרים לך לבצע שיחות ולשלוח הודעות טקסט באמצעות Wi-Fi במקום נתונים סלולריים. זה יכול להיות פתרון מצוין אם אתה נאבק עם קליטה גרועה בבית, מכיוון שאתה יכול פשוט להתחבר לרשת ה-Wi-Fi  ולהשתמש בטלפון  כרגיל. בדוק עם ספק הסלולר  כדי לראות אם שיחות Wi-Fi נתמכות בתוכנית ובמכשיר.

9. צור קשר עם ספק הסלולר 

אם ניסיתם את כל הטיפים הללו ועדיין נאבקים עם קליטה גרועה בבית, זה הזמן לפנות לספק הסלולר שלכם. ייתכן שהם יוכלו להציע פתרונות נוספים או לפתור בעיות בחיבור  כדי לזהות את כל הבעיות הבסיסיות. אל תהסס לפנות לעזרה, מכיוון שהספק  רוצה להבטיח שיש לך את השירות הטוב ביותר האפשרי.

שיפור קליטה סלולרית בבית – פשוט וקל 

 שיפור קליטה סלולרית בבית הוא חיוני בעולם של היום בו תקשורת היא חלק מהותי מחיינו. קליטה לקויה עלולה לגרום לתסכול ואי נוחות, אך בעזרת כמה צעדים פשוטים, תוכל לשפר את עוצמת האות  וליהנות מתקשורת ללא הפרעה.

שיפור קליטה סלולרית בבית

ראשית, חיוני להבין את הסיבה לקליטה לקויה, שיכולה לנבוע ממרחק מהמגדל הסלולרי, הפרעות מחומרי בניין או עומס ברשת. לאחר שזיהית את הסיבה, תוכל לנקוט בצעדים כדי למתן אותה, כגון שימוש במגבר אותות או שינוי המיקום של הנתב.

בנוסף, אם יש לך מרתף, אתה עלול להתמודד עם אתגרים משמעותיים יותר עם הקבלה בגלל הקירות העבים והיעדר חלונות. עם זאת, על ידי ביצוע הטיפים המוזכרים במאמר זה, כמו התקנת רפיטר סלולרי או שימוש בשיחות Wi-Fi, תוכלו ליהנות מאות חזק ואמין גם במרתף.

ראוי לציין כי בעוד ששיפור הקליטה הסלולרית בבית הוא חיוני, חשוב לא פחות לוודא שאינכם מפרים כללים או חוקים. הקפד לעקוב אחר כל ההנחיות שנקבעו על ידי הספק  או הרשויות המקומיות כדי למנוע בעיות משפטיות.

על ידי ביצוע הטיפים וההנחיות הללו, תוכלו לשפר את הקליטה הסלולרית שלכם בבית וליהנות מתקשורת חלקה עם יקיריכם ועמיתיך.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

B-G-C
פתרונות לשיפור קליטה סלולארית

B-G-C הינה חברה מובילה בישראל המציעה למגוון לקוחותיה פתרונות לשיפור קליטה סלולארית. שיפור הקליטה במשרדים, בתים, ממ"דים, מלונות, חניונים ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

שיפור קליטה סלולרית בבית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריכות ביתיות
חיזוק קליטת הטלפון בבריכה

אחת הדרכים לשפר את קליטת הטלפון בבריכה היא להבטיח שהבריכה לא תהיה חסומה על ידי חפצים או מבנים גדולים שעלולים להפריע לאות. בנוסף, התקנת בריכות ביתיות קולטי שמש בבריכה יכולה לעזור להגביר את הקליטה על ידי הפחתת הפרעות מבניינים או עצים מסביב.

לקריאת המאמר »
איך קידום אורגני משפר את מיקום האתר שלך בגוגל

קידום אורגני עוזר לשפר את דירוג האתר שלך בגוגל, מה שהופך אותו לגלוי יותר בפני מבקרים פוטנציאליים. על ידי אופטימיזציה של התוכן שלך עם מילות מפתח רלוונטיות וקישורים נכנסים באיכות גבוהה, תוכל למשוך יותר תנועה אורגנית לאתר שלך.

לקריאת המאמר »
האזנות סתר
חשיפת האזנת סתר: טיפים של חוקר מעשי

האזנת סתר היא פגיעה חמורה בפרטיות שעלולה להיות בעלת השלכות הרסניות. כחוקר מעשי, חיוני להיות מודע לסימני האזנת סתר כדי להגן על עצמך ועל הלקוחות שלך. האזנת סתר כרוכה בניטור או הקלטה בלתי מורשית של שיחות באמצעות מכשירים אלקטרוניים.

לקריאת המאמר »
חייגו אלינו