החיים שאחרי הקורונה: מצלמות אבטחה

החיים עוד לא חזרו לחלוטין למסלולם וגם לא ודאי להגיד שיחזרו למסלול שקדם לקורונה. בתי עסק שעבודתם מתבססת בעיקר על מכירה פרונטלית נאלצו לסגור שעריהם ויחד עם רוב המדינה לשבת בבית. עכשיו, כשאנחנו מתמודדים עם היום שאחרי, כבעלי עסק זה יהיה חיוני לפעול על פי תקנות התו הסגול ואחד הכלים שיכולים לעזור לכם הם דווקא מצלמות אבטחה.

מצלמות אבטחה לעסקים פרונטליים – בואו לגלות מה מיוחד בהן

עוזרות לכם להישאר בספירה

אם בעבר לא הייתם צריכים יותר מאשר מצלמות אבטחה שיקליטו את המתרחש בעסק ויתנו לכם את ההוכחות במידת הצורך, הרי שהיום הדרישות השתנו בהתאם למצב. כיום, ניתן להתקין בבתי עסק שונים מצלמות אבטחה המבצעות ספירת אנשים. מצלמות המותקנות בכניסה לבית העסק ובעזרת טכנולוגיה מתקדמת סוקרות את הפעילות המתבצעת בשטח הכניסה.

מצלמות אלו יודעות לזהות כאשר מתבצעת כניסה לבית עסק ולהבדיל אותה מפעולת היציאה מבית העסק. זיהוי כזה מאפשר ספירה אוטומטית של כל יוצא ונכנס ומעניק לכם שליטה רחבה יותר במתרחש. כך למשל, כאשר התקן לחנויות רחוב עומד על שני לקוחות בכל פעם, תדע המצלמה לזהות שתי כניסות ולעדכן אתכם בזמן אמת במכסה המלאה והמתחלפת.

מסייעות כגלאי חום לבאי העסק

בתי עסק רבים נתקלו בבעיית מדידת החום בכניסה לעסקים שלהם. מאחר ובמקומות עבודה רבים נמצאים רק עובד אחד או שניים, הדבר מקשה מעט על העבודה השוטפת הנעשית בעסק ובעיקר כשיש לקוחות מסתובבים. בהתקנת מצלמות טרמיות היברידיות בשילוב טכנולוגי חדשני, שמודדות את טמפרטורות הלקוחות בטרם כניסתם לעסק, אתם פוטרים מעצמכם את תשומת הלב האינטנסיבית שכניסת העסק שלכם מצריכה כעת.

מאחר ואחד מהתסמינים הראשונים של הקורונה הוא חום הגבוה מ-38 מעלות, התו הסגול אוסר כניסת לקוחות אשר חום גופם עולה מעל 38 מעלות ועל כן זה חשוב יותר מכל לוודא שהעסק שלכם עומד בדרישה זו. מצלמות אלו יתריעו לכם בזמן אמת כי עומד אדם בעל חום גבוה בכניסה לעסק שלכם ובכך לעזור לכם למנוע ממנו כניסה.

זוגות עיניים טכנולוגיות

מאחר וכולנו מסתגלים למצב החדש, זה רק הגיוני שנשכח לעתים לפעול אחר ההוראות. במקום שני אנשים בחנות יהיו שלושה או שהמסכה לא על האף ועוד מגוון עיגולי פינות קטנים שמקלים טיפה על כולם. אבל כשיש טכנולוגיה מתקדמת המסייעת ומשמשת כזוג עיניים ביוני, הדברים עשויים להפוך למעט יותר קלים עבור כולם.

מצלמות אבטחה יכולות לקחת מכם את מושכות השליטה בתקנות התו הסגול. ספירת האנשים האוטומטית יכולה להיות מוצגת ללקוחות בכניסה לחנות ובכך לאפשר להם לדעת מתי או האם הם יכולים להיכנס. כשהעיניים של העובדים שלכם עסוקות עם לקוחות בחנות, זוג עיניים טכנולוגיות על הכניסה הם כל מה שאתם צריכים.

לסיכום,

התמודדות עם התו הסגול יכולה להיות קלה יותר עם מצלמות אבטחה מתקדמות במיוחד לחיים אותם אנו חיים כיום.

שיתוף המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים נוספים:

מאמרים שיכולים לעניין אותך

פתרונות קליטה סלולרית

פתרונות קליטה סלולרית

אחד הדברים שיותר מעיקים בעולם המודרני של היום הוא מחסור בקליטה סלולרית. בבית או בעבודה, כשאין קליטה זה מקשה על החיים. אין אפשרות להוציא שיחות

קרא עוד »

לשאלות על המאמר או מידע נוסף על שירותי החברה צרו עמנו קשר:

או השאירו פרטים בטופס הבא: