בקרות כניסה

דלתות, שערים, קרוסלות

לפרטים צרו איתנו קשר

בקרות כניסה

בעת תכנון ובניית מערך אבטחה, חשוב לעשות מחקר מקדים קצר בנושא ולתכנן גם את נושא בקרות כניסה בצורה מיטבית. מה הם בעצם הנתונים המרכזיים אשר יסייעו לנו לבחור בקרות כניסה? יש אינספור אופציות בתחום המעקב והמיגון.

ראשית, עלינו לבדוק מה בעצם הפונקציה של מערכת האבטחה ובתוכה מערכת בקרת כניסה. מערכות בקרות כניסה מאפשרות שליטה ופיקוח על אזורים עליהם ברצוננו להגן, או שאליהם ברצוננו למנוע כניסה. הפונקציה של מערכות אלו היא לנטר כניסות ויציאות של הן של עובדים, מבקרים ואורחים בצורה חכמה, כאלמנט משלים למערך האבטחה. ניתן גם לוודא שמערכות בקרות כניסה מותאמות למערכת הקיימת של נוכחות או ניטור, כדי למנוע כפילות מידע.

כדאי לוודא שבקרות כניסה אשר נבחרות מתאימות למערכת שבה הן משולבות, במיוחד אם עובדות על בסיס מצלמות ואז יש לוודא שהן ממוקמות בנקודה מוארת ללא מכשולים לשדה הראייה או חשיפה לנזקי מזג האוויר כמו רוחות חזקות או משקעים. השיקול האחרון אך כזה שבכל זאת משתחל לרשימה הוא השיקול הכלכלי..

הסיבה העיקרית שיופיע בתחתית הרשימה היא משום שכאשר מדובר בביטחון העסק ואיכות המעקב והבקרה אלו לא דברים עליהם מומלץ להתפשר, ועם זאת יש היבטים מסוימים לכל מערכת אשר עליהם ניתן לוותר, לטובת הבדל בגודל ההשקעה. בכל מקרה מומלץ להתייחס לבקרות כניסה כהשקעה אשר יכולה להעניק לכם שקט וביטחון, מה גם שיש באפשרותן של בקרות כניסה למנוע טעויות בדוחות ובכך לחסוך כסף.

צור קשר:

למידע נוסף על התקנת בקרת כניסה צרו איתנו קשר:

או השאירו פרטים בטופס הבא: