אם בעבר סבלו בעלי עסקים מגניבות רבות, הרי שכיום הסיפור הוא אחר. בזכות הפיתוחים הרבים והמתקדמים בתחום, ניתן למצוא כיום מגוון של מצלמות לעסק, מצלמות איכותיות במיוחד המספקות מענה בטיחותי ברמה גבוהה.

בעבר, עוד לפני עידן המצלמות, מצאו עצמם, בעלי העסקים, מתמודדים עם מקרים לא קלים של גניבות. גניבות של מוצרים ופריטים בעלי ערך רב, שנגנבו מהעסק עצמו בקלות רבה. בין אם בשעות הלילה המאוחרות, בין אם במהלך סוף השבוע, כשהעסק סגור, כך או כך, היו כרוכים בזה הפסדים רבים וכמובן גם לא מעט עוגמת נפש.

מדוע כדאי, ואף מומלץ, להתקין מצלמות בעסק

היום, הן לאור המודעות הרבה והן לאור הצטרפותן לשוק של מצלמות העוזרות לאבטח את העסק, יכולים בעלי עסקים בכל תחום “לישון בראש שקט”.

אם בעבר נתפסו הגנבים (במקרה הטוב) רק לאחר ביצוע המעשה, הרי שכיום אפשר לתפוס אותם “על חם”, תוך כדי ניסיונותיהם לגנוב מהמקום. המצלמות מותקנות בבית העסק עצמו ועוקבות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע אחר הנעשה בו. חלקן אינן נראות לעין כלל ומוסתרות היטב כך שלא תתגלנה בזמן השהות במקום, וחלקן נראות לעין ומהוות, באופן הזה, אמצעי להרתעה.

הטכנולוגיה המתקדמת מאד בתחום מצלמות האבטחה מביאה לנו כיום מבחר רחב מאד של אפשרויות, המתאימות לעסקים מכל תחום ובכל סדר גודל. המתלבטים בנושא – האם להתקין מצלמה בעסק או לא, יגלו שיש לא מעט יתרונות בהתקנה שכזו: ראשית, מצלמות לעסק מאפשרות לבעל העסק ליהנות מרמת ביטחון גבוהה גם כשהוא איננו נמצא פיזית במקום (רלוונטי במיוחד לעסקים שאינם פעילים בשעות הלילה ובסופי השבוע). אין צורך לדאוג לשומר במקום ואפשר, באופן הזה לחסוך לא מעט כסף.

שנית, כאשר מדובר בעסק עם פריטים רבים ומוצרים יקרי ערך, הרי שכל גניבה שכזו היא עוגמת נפש רבה וגם הפסד כספי משמעותי (גם כאשר העסק מבוטח). שימוש במצלמות אבטחה שכאלו בבית העסק חוסך את ההתמודדות עם זה ומאפשר לבעל העסק לפעול בצורה יעילה ומבלי שיצטרך להפסיד כסף ולהתמודד עם הגניבות. מעבר לכך, המצלמות מהוות הן עצמן אמצעי להרתעה. גנבים, המגיעים אל המקום במטרה לגנוב סחורה ורואים את המצלמה בכניסה ישקלו היטב את צעדיהם וייתכן מאד שיחזרו בהם.

לצד כל אלה קשה להתעלם מהטכנולוגיה המעורבת בכל זה. המצלמות המוצעות בשוק כיום מתבססות על טכנולוגיות חדשניות המאפשרות לבעל העסק לשלוט בהן מרחוק. מעבר לכך הן מציעות איכות ורמת צילום גבוהה ויכולות לקלוט את המתרחש במקום גם כשתנאי התאורה והראות באופן כללי אינם אידיאליים. חלק מהמצלמות קטנות וקומפקטיות, כך שניתן להתקינן בכל מקום שרוצים: בכניסה לבית העסק, בתוך העסק וגם במקומות אסטרטגיים מאד, כמו ליש הקופה הראשית, בסמוך למחסן ועוד.

כדאי לזכור

לפני שבוחרים מצלמות אבטחה לעסק מומלץ מאד לבחון מספר אפשרויות, דגמים שונים של מצלמות. כדאי לבדוק מהם המאפיינים של כל דגם, מהן העלויות ואילו פונקציות כוללות המצלמות. חשוב מאד לשים דגש רב מאד על האיכות ולא להתפשר על כך. כדאי לחפש מצלמות מאיכות גבוהה, מצלמות אמינות המיוצרות על ידי חברות מוכרות בתחום.

התקנת מצלמות בעסק שלכם – פתרון מדרגה ראשונה

אנחנו, ב – b-g-c, שמים לנו למטרה להתקין את מיטב מערכות האבטחה בבית העסק של הלקוח. אנו מעמידים לרשותכם מבחר של מצלמות אבטחה כדי שתיהנו ממרחב בטוח יותר ומציעים לכם פתרון בהתאמה מלאה לצד שירות ברמה גבוהה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב email

אנו כאן לכל שאלה: