ביטוח רכב – מדוע לא חייבים לעשות את זה בחברת ביטוח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

כשאנחנו רוכשים רכב חדש או משומש, עלינו לרכוש ביטוח רכב אותו אנחנו צריכים לחדש בסיום כל שנת ביטוח. אנחנו מחויבים לעשות זאת, הן בגלל שהחוק מחייב זאת במקרה של ביטוח חובה לרכב והן בשביל שנוכל ליהנות מכיסויים שונים שחברת הביטוח מספקת לנו בהתאם לתנאי הפוליסה.

ביטוח רכב הוא אמצעי המאפשר לנו ליהנות משקט נפשי, אם חס וחלילה קורה לנו, לכלי הרכב או לאנשים המעורבים בתאונה איתנו, משהו המחייב תיקון, פיצוי כספי. במילים אחרות, הפוליסה תאפשר לנו ליהנות מכיסויים שתמנע את הצורך לשלם מכיסנו, דבר שהוא הרבה פעמים בלתי אפשרי, בוודאי לא באופן מיידי.

בדרך כלל, באופן טבעי, אנחנו נוהגים לעשות זאת באמצעות חברת ביטוח. אנו פונים אליה ורוכשים דרכה פוליסה שתוכל לשרת אותנו בהתאם לצרכים וליכולות הכלכליות שלנו. לשמחתנו, היום אנחנו לא חייבים לעשות זאת כך.

ישנן חברות המציעות לנו לרכוש ביטוח רכב דרכן, למרות שהן עצמן אינן חברות ביטוח אלא חברות פיננסיות שמתעסקות בשלל תחומים, בין היתר גם בתחום הביטוח. מדובר על חברות המציעות שלל של שירותים ומוצרים פיננסיים ואחרים, הן לטובת הלקוחות שלהן והן עבור מי שמעוניין לרכוש באופן ספציפי מוצר או שירות מסוים.

 

מדוע משתלם להוציא ביטוח רכב לא בחברת ביטוח?

כאמור, בדרך כלל, היינו בוחרים לעשות ביטוח רכב בחברת ביטוח, הרי זו ההתמחות שלה. אך היום, כשהשוק פתוח ומגוון יותר ויש לנו אפשרות לרכוש פוליסות ביטוח גם דרך חברות אחרות שמתעסקות בתחום הפיננסי, יהיה נכון לשקול זאת.

ראשית, השוק נפתח וברגע שהוא נפתח, הוא הופך להיות מגוון יותר, ויש לנו אפשרות למצוא גם הרבה יותר אפשרויות וגם תנאים ומחירים הרבה יותר נוחים.

שנית, חברות ביטוח הרבה פעמים מתנהלות בצורה דומה, בצורה שמרנית, כפי שהן נהגו במשך שנים ארוכות. חברות חדשות שנכנסות לתחום משוחררות יותר לפועל בצורה אחרת, הרבה יותר חדשנית, הרבה יותר מתקדמת.

שלישית, חברות פיננסיות מציעות מגוון מוצרים וניתן לשלב ביניהן. אפשר שכל המוצרים הפיננסיים, הביטוחיים ואחרים יהיו תחת קורת גג אחת וזה כמובן יקל עלינו לנהל את הדברים. החברות מציעות לנו שירותים שונים ומגוונים שיכולים לשרת אותנו בטווח הקצר והארוך.

 

איך בוחרים ביטוח רכב?

מעבר לשאלה איפה נרכוש ביטוח רכב, חשוב שנדע איך לבחור ולרכוש את הפוליסה הרלוונטית עבורנו.

לשם כך, אנחנו צריכים לאפיין את הצרכים שלנו, הן כבעלי רכב והן כנהגים, עלינו לאפיין מה בדיוק נדרש בשביל שנוכל להפיק תועלת מרבית מהפוליסה שלנו. רק כך נוכל ליהנות ממנה בכל סיטואציה שנקלע אליה.

מעבר לכך, אנחנו צריכים לבחון איזה שירות מספקת לנו החברה, עד כמה הוא אמין, עד כמה הוא מהיר, איכותי ויעיל.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

B-G-C
פתרונות לשיפור קליטה סלולארית

B-G-C הינה חברה מובילה בישראל המציעה למגוון לקוחותיה פתרונות לשיפור קליטה סלולארית. שיפור הקליטה במשרדים, בתים, ממ"דים, מלונות, חניונים ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דירה יוקרה
שיפור קבלת הפנים: מגביה דירות יוקרה

כשמדובר בדירות יוקרה, כל פרט חשוב. מגימורים יוקרתיים ועד לשירותים חדישים, התושבים לא מצפים לכלום מלבד הטוב ביותר. עם זאת, היבט אחד שלעתים קרובות מתעלמים ממנו הוא איכות הקליטה בתוך הדירה. בין אם מדובר בשיפור קליטה סלולרית או הבטחת חיבור חלק לאינטרנט, שיפור הקליטה חיוני לחוויית חיים מוגבהת באמת.

לקריאת המאמר »
קידום אתרים
כוחו של מיתוג עסקי: כיצד ליצור קידום אורגני לאתר שלך

מיתוג עסקי ממלא תפקיד מכריע בהצלחתו של כל ארגון. זה לא רק יצירת לוגו או סלוגן קליט; במקום זאת, הוא מקיף את התדמית והמוניטין הכוללים של חברה. היבט מרכזי אחד במיתוג הוא קידום אתרים, שעוזר להניע תנועה אורגנית ומגביר את הנראות באינטרנט. במאמר זה נבדוק אסטרטגיות יעילות ליצירת קידום אורגני לאתר שלך.

לקריאת המאמר »
חייגו אלינו