אינטרקום לביניינים

אינטרקום לביניינים הוא אלמנט חובה כיום כמעט בכל בניין חדש אשר נבנה, כאשר לרוב ישנם מספר מכשירי אינטרקום במקומות שונים בבניין. האינטרקום מותקן לרוב עוד עם סיום הבנייה וטרם איכלוס הבניין, ולכן מהווה חלק מהותי מהתשתית.

במרבית המקרים מותקן אינטרקום בכניסה לבניין, בין אם ישנו מאבטח בכניסה או לא, כאשר ישנם סוגים שונים של אינטרקום לביניינים אשר מתאים להתקנה בכניסה. בנוסף, ישנם מקרים בהם קיים שער כניסה לחניית הרכבים אשר גם בו מותקן אינטרקום מתאים כך שיוכלו הדיירים לשלוט ברכבים אשר נכנסים לחנייה. בנוסף, לעתים מותקן אינטרקום בכניסה לכל דירה, על פי דרישת הדיירים.

ישנם סוגי אינטרקום לביניינים פשוטים יותר, אשר כוללים אלמנטים בסיסיים כדוגמת קודן, וישנם סוגים חדשניים יותר אשר כוללים אלמנטים נוספים כדוגמת מצלמה ועינית. 

אינטרקום לביניינים הוא מוצר אשר מיוצר על ידי חברות שונות בעולם, ולרוב מיובא לארץ על ידי משווקים מורשים. כאשר אתם רוכשים אינטרקום, בדקו היטב על היצרן המקורי, האם מדובר באינטרקום איכותי, מהן התקלות הנפוצות, ומהי תדירות התקלות. חפשו המלצות של אנשים אשר ברשותם המוצר, ובדקו האם ההמלצות תואמות את מה שאתם מחפשים. בירור זה עשוי לחסוך לכם זמן רב, וכן אכזבה ממוצר אשר יתברר כלא איכותי.   

מחפשים אינטרקום לביניינים חדשים או קיימים באיכות גבוהה ובמחירים הטובים ביותר ? פנו עוד היום לחברת BGC  המספקת מגוון מוצרי אבטחה לבית ולעסק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב email

אנו כאן לכל שאלה: