איך לבחור מערכת אינטרקום לבניין?

בימים בהם הטכנולוגיה צועדת בגאון, אפשר להגיד שאפשרויות המיגון והאבטחה השתדרגו עוד ועוד. אם בעבר הספיק לנו טלפון שמבצע שיחות ושולח הודעות, הרי שהיום לא די בכך. היום הטלפונים מכילים בתוכם עולם ומלואו ומעבר. כך, לא די במערכת אינטרקום בסיסית בעלת לחצני דירות וסיסמא. היום מערכות אינטרקום לבניינים הן מתוחכמות יותר וחכמות יותר.

מתלבטים בבחירת מערכת אינטרקום לבניין? כך תדעו כיצד לבחור אותה

ערכו סקר שוק

אם החלטתם שאתם מעוניינים בהתקנת אינטרקום בבניין שלכם, יהיה עליכם לחפש את אנשי המקצוע לביצוע התקנה זו. בחירה נכונה של מערכות אינטרקום לבניין נובעת לרוב בגלל החברה שאיתה בחרתם לעשות עסקים. כשאתם עורכים את סקר השוק שלכם, אתם רוצים לחפש ותק, המלצות, זמינות ומקצועיות. אנשי המקצוע הנכונים יחקרו את השטח ויתאימו את המערכת הנכונה לאופי הבניין וסביבתו.

עברו על האיכויות

אינטרקום חדשני ואיכותי אומר אינטרקום שמביא אתכם אל כניסת הבניין מבלי להזיז אתכם מהכיסא. בעבור זה, אתם רוצים לחפש אינטרקום בעל מצלמה חד כיוונית שתאפשר לכם לדבר עם “העומד בשער” בעזרת לחצן אינטראקטיבי. בימינו מצלמה היא חיונית לכניסת בניין, בין אם למגורים ובין אם למשרדים, מכיוון שלרוב אנחנו יודעים מי אמור להגיע אלינו ובזמן אמת זה חשוב לוודא.

איכויות נוספות של האינטרקום מתבטאות בטיב הסאונד, השמע והצילום. כיוון שמדובר במערכת המבצעת כמה פעולות בו זמנית, תרצו שזו תהיה מערכת איכותית, בעלת מנגנוני ביטול רעשים המאפשרת אינטראקציה ישירה ורציפה עם המבקשים להיכנס.

חפשו את הערך המוסף

אמנם אינטרקום צריך בסך הכל להיות החוצץ בין תוך הבניין לחוץ הבניין, ישנן מערכות אינטרקום המגדילות לעשות ובהן קיימים לחצנים אינטראקטיביים נוספים המאפשרים לכם לבצע החלטות נוספות על בסיס מי שעומד מול המצלמה. לחצנים אלו באים לסייע לכם כאשר אינכם מעוניינים לפתוח לאדם המבקש להיכנס ולהזעיק עזרה בין אם מאבטחת בניין המשרדים ובין אם את מהמוקד העירוני לבניין המגורים.

ערך מוסף יכול לבוא לידי ביטוי גם דרך צורת ההתקנה של המערכת בהתאם לבניין ולאתרים הסובבים אותו. כך אם מדובר באינטרקום המגיע אל מזכירת המשרד, אין כל סיבה שכל המשרד ישמע את צלצול האינטרקום בכל פעם שמישהו מצלצל בו. בהתאמת הסאונד אל האקוסטיקה של החדר אתם מאפשרים סביבת עבודה נעימה ללא הפרעות מיותרות.

כל בניין והאינטרקום שלו

עם כל הרצון שלכם להיות מודרניים ועדכניים, יתכן והאינטרקום אותו אתם בוחנים כלל לא מתאים לאופי הבניין שלכם. התייעצות עם אנשי מקצוע יכולה להסביר לכם את ההבדל בין המערכות השונות של האינטרקום. בניין מגורים, למשל, יצטרך מערכת ניתוב שונה לחלוטין מאשר הניתוב אותה תצטרך מערכת העובדת עבור בניין משרדים.

לסיכום,

בחירת מערכות אינטרקום לבניין זו בחירה שיש לקחת בכובד ראש לאחר שבחנתם והבנתם שזוהי המערכת הנכונה לבניין שלכם.

שיתוף המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים נוספים:

מאמרים שיכולים לעניין אותך

פתרונות קליטה סלולרית

פתרונות קליטה סלולרית

אחד הדברים שיותר מעיקים בעולם המודרני של היום הוא מחסור בקליטה סלולרית. בבית או בעבודה, כשאין קליטה זה מקשה על החיים. אין אפשרות להוציא שיחות

קרא עוד »

לשאלות על המאמר או מידע נוסף על שירותי החברה צרו עמנו קשר:

או השאירו פרטים בטופס הבא: